2012 Yılının En Güzel Seçmece Şarkıları Burada

en hit şarkılar yeni yılÜst kısımda attığım başlıkta anlaşılacağı üzere 2012 yılına damgasını vuran bazı sanatçıların şarkılarını bu sayfada sizinle paylaşacağım. İnsanların dinlenimine sunulan çoğu şarkının hayran kitlesi fazla olur, bazılarının da dinleyicisi az olur! Durum böyle olunca müzik piyasasında akıl almaz dengesizlikler söz konusu olmayı başarmıştır. Bende kendi dinlediğim ve müzik sitelerinin top 10 listesine baktığım en hit şarkılara ait klip görüntülerini bu sayfada sizlerle paylaşacağım. Aslında 2012 yılının başlarında dinlenilen bir çok sanatçı geçen senelerin aynı isimleri. Bir tek sıralamada bazı değişiklikler olmuş. Sizde aşağıda bulunan yorum kısmından aklınızda bulundurduğunuz, sevdiğiniz sanatçının ismini ve şarkılarını diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Gerekirse parça isteğinde bulunun buradaki kliplerin arasına sizlerinde söylemiş olduklarını ekleyeyim. Lafı fazla uzatmadan sizleri o harika parçaların kollarına teslim edeyim. :)

1) Mustafa Ceceli – Elvan Günaydın (Eksik)

2) Ferhat Göçer (Unutmuş Çoktan)

3) Ebru Yaşar (Gözlerimde Gece Oldu)

4) İsmail YK (Dokuz Mevsim)

İzlediğiniz ve dinlediğiniz 2011 sezonun ve 2012 yılının en çok popüler şarkılarının klip görüntülerini izlediniz ve şarkı sözlerini dinlediniz. Aşağıdaki alandan görüş ve düşüncelerinizi yazılı paylaşma hakkında sahipsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows - Msn Remix Müzikleri Dinle başlıklı makalemizde Windows Msn Müziği Dinle, Windows Remix ve Windows Şarkısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>