2015 Modern Perde Modelleri

Bir evin olmazsa olmazları arasında bulunan perdeler, ev sahiplerinin yaşam stillerini temsil ettikleri için seçilmesi en zor pencere süslerinden birisidir. Bireyler genellikle ev dekarasyonuna uygun perdeleri seçerken kışlık ve yazlık modeller altında tercih belirtirler. Fakat insanın normal hayatında meydana gelen gelişmeler ev ortamına yansırken, birbirinden farklı renge sahip perdeler de evin ortamına yakıştırılması zor işlerden biri olmuştur. Bu yüzden genelde bayanlar evlerini süslerken perdelerin önemini iyi kavramaları gerekir.

Evin her odasına özel perde seçimleri ise son yıllarda ülkemizde en popüler işlerin başında gelmektedir. Mesela çocuk odasına özel değişik bir perde tercihinde bulunurken, salon ve yatak odası için tercih edilen perdeler ev ortamlarına farklı hava katmaktadır. Pencereler için temin edilecek olan perde modelleri genelde evde bulunan mobilya ve halı deklarasyonlarına göre seçilmektedir. Türkiye genelinde ise perde imalatı yapan firmaların sayısı her geçen süreçte çoğalırken, adım attığınız her yerde bir perdeci satış bayisi görmenizde mümkün.

Bizlerde 2015 yılının modern perde modellerine uyum sağlamak isteyen bayanlara yardım amaçlı bu yazımızı yayınlayalım istedik. Birazdan sizlerle araştırmalar sonucu dikkatimizi çeken ve bakıldığında bu benim olmalı dedirtecek perde modellerine ait görselleri paylaşacağız. Böylelikle perde seçimi yapmadan önce dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz modellerden birisini gözünüze kestirebilirsiniz. 2015 yılına damgasını vuracak perdelere ait resim galerimizi incelerken modeller hakkındaki düşüncelerinizi de yorum alanından yazılı olarak paylaşabilirsiniz.

İşte 2015 Yılının Modern Perde Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Halime Bayrak dedi ki:

    Bu perdelerin hepsi süper ya hatta şu mor lila karışımı olan renklere bayıldım desem yeridir. Bu 2015 umarım Türkiye’de moda konusunda bir çok şeyi değiştireceği gibi ev dekorasyon konusunda da umarım beklentileri karşılar. Çünkü evi komple yenilemek istiyorum ve yeni yolda yeni sezon ürünleri bekliyorum. İlk işim güzel bir perde seçimi yapmak olacak. Buradan bir kaç modeli gözüme kestirdim keşke benzerlerini bulabilsem.

  2. Lale dedi ki:

    Ay perdelerin hepsine bayıldım bunlar ne kadar güzeller hepsini istiyorum. 😀 Evleneceğim için çeyiz diziyorum ve çeyizlerimin arasında böyle perdeler de olsun istiyorum.

BİR YORUM YAZ