4×4 Araba Futbolu Oyunu Oyna

  • 21 Kasım 2014
  • 188 kez görüntülendi.
4×4 Araba Futbolu Oyunu Oyna

Oyun Nasıl Oynanır?

Oyun yüklendikten sonra karşınıza ilk olarak login sayfası gelecektir. Oyuna başlamak için login sayfasında yer alan CONTINUE adlı butonu tıklayın. Daha sonra ana menü üzerinde bulunan NEW GAME butonuna tıklamalı ve arkasından 16 ülkeden birini seçmeniz gerekiyor. 16 ülkeden birisi hakkında seçiminizi yaptıktan sonra sağ alt köşede yer alan NEXT butonuna tıklayın ve son olarakta START MATCH butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Son olarak ise oyunu klavyenizin yön tuşlarıyla oynayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Oyun Açıklaması:

4×4 araba futbolu oyunu son zamanların en popüler bilgisayar oyunlarından birisi haline gelmiştir. Geçen süre zarfında bilgisayar üzerinde oyun oynayanların sayısı her zamankine nazaran çoğalırken, genelde oyun severler  eğlenmek adına futbol kategorisi altındaki oyunları tercih ediyor.

4×4 araba futbolu oyununda saha içerisinde 4 araba bulunmakta ve 2 araba siz olmakla birlikte diğer 2 arabada karşı takımdan oluyor. İlk defa arabayla futbol oynayacaksanız yapmanız gerekenler hakkında da kısadan bilgilendirmesini yapacağız. Ancak ilk kez futbolu böylesine farklı şekilde oynayacaksanız çok sevecek ve adeta oyunun bağımlısı olacaksınız. Arabalarla saha ortasındaki topu karşı takımın kalesine atıyorsunuz ve skor elde ederek karşı takımı oyundan eliyor, şampiyon oluyorsunuz. Her bölümde rakiplerinizi yenerek level atlayacak, oyunu daha çekişmeli ve eğlenceli hale getirmiş olacaksınız.

Oyunda ne kadar gol attığınızı yorum alanından diğer oyuncularla paylaşarak kendinizin oyun üzerinde ne kadar iyi olduğunu anlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Refik dedi ki:

    Oyunun resmen bağımlısı oldum süpermiş. Bunun gibi bir kaç oyun daha eklemenizi rica ediyoruz admin arkadaşım. Birde oyun kategorisinde az oyun olduğundan pek fazla oyuna bağlı alanla ilgilenemedim. Eğer böylesine güzel oyunları eklerseniz bundan sonra bu siteden çıkmam diyebilirim. 😀

BİR YORUM YAZ