Adidas Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Bayanlar genelde stillerinde küçük değişiklikler yapmak adına ayakkabı modellerini sıkça değiştirirler. Çünkü bir bayan için ayakkabı modeli onun bedeni üzerinde gösterebileceği en güzel aksesuarlarından biri anlamına gelir.

Bizlerde bugün adidas markası altında yeni ayakkabı modeli arayan bayanlara yardımcı olmak adına bu sayfamızı hazırladık. Birazdan hazırlanan bu sayfada onlarca adidas ayakkabı modellerini gözden geçirebilir, dilerseniz beğendikleriniz hakkında kişisel görüş yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yepyeni ve modern tasarımları ile bayanların ayaklarını rahat ettireceğini düşündüğümüz, akabinde ayakta çok şık duracağına inandığımız tarz ayakkabılar gerçekten birbirinden güzel. Bayanlar için tasarlanan bu modellerin hepsi ayakta şık dururken, ayaklarınızı rahata kavuşturmaktadır. Baktığınız modellerin farklı renkleri mevcuttur. Ancak yeni sezon modellerin hepsinden birer tane paylaştığımızdan renklere ait modellere maalesef sayfamızda yer veremedik.

Paylaşılan ayakkabı modellerinin tümü adidas’ın yeni sezon ürünlerine aittir. Daha fazla model için

Galerideki resimleri tam ekran olarak görüntülemek istiyorsanız beğendiğiniz resmin üzerine gelerek tıklayın. Resimlerin sırasıyla görmek içinde klavyeniz de bulunan yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Berrak dedi ki:

    Ay şunlara bak ya hepsi birbirinden güzel ve şahane ötesi diyebilirim. Yeterli paraya sahip olsam hepsini ayakkabı dolabım içerisinde bulundururdum. Şuan aklımda bu ayakkabıları hangi kıyafetlerimle kombin edeceğim aklıma geldi resmen eridim gittim. Yaza kadar paramı biriktirim bunların hepsi olmasa da bir kaçını alacağım.

BİR YORUM YAZ