Araba Kapısı Nasıl Açılır (İşte 3 Yolu)

araba hırsızıEvet, arkadaşlarım bugün öyle yeni çıkan videolara göz atayım derken! İlginç olan bir kaç görüntüyle karşılaştım. Düşündüm ki, izlemiş olduğum bir kaç videonun görüntülerini burada sizinle paylaşayım. Başlıkta okumuş olduğunuz üzere “bir arabanın kapıları kolayca nasıl açılıyor” onu göreceksiniz. Sonuçta bir çoğumuzun kapıda park halinde yatan arabası vardır. İşte konu burdan sonra ilginçleşiyor. Hırsızlar öyle yöntemlerle sokak köşesinde, otopark içinde yatan araçları çalıyorlar ki izlerken gözlerinize inanamayacaksınız. Önceden adamlar evimizin önünde duran araçları tornavida yada farklı aletler çalarken, şimdi zahmete bile girmiyorlar. İzlediklerinizden sonra anlayacaksınız ki hiç bir arabanın güvenliği hırsızları engellemeye yetmiyor. Görüntüleri izledikten sonra otomobil içinde sakın değerli eşyalarınızı bırakmayı unutmayın. Sonradan pişmanlık duygusuna düşmek size bazı şeyleri geri getirmez.

İşte Park Halinde Duran Araba Kapısını Açmanın 3 Değişik ve İlginç Yolu 

Uzaktan Televizyon Kumandası ile…

Elektro Şok Cihazı Yardımıyla Açma Yöntemi

Lavabo Pompası Yardımı ile Araç Kapısını Açma Taktiği

Videoları izlediniz ve güvenlik için geliştirilen teknolojinin bir hırsız için ne kadar kolay sürede etkisizleştirildiğini gördünüz. Son model arabam var, benim arabamın kapıları alarmlı dokunduğun an çalıyor! Demeyin, gördüğünüz üzere isteyen istediği ne zaman neleri götürebiliyor. :) ;)

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>