Avea SMS Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır?

avea mesaj hakkıAvea, kullanıcısı olan herkese bu aralar bol keseden kampanyalar yaratmaya başladı. Mesela bu kampanyaların başında SMS paketleri geliyor. Avea‘nın avantaj SMS paketlerine 7,8 TL ücretle sahip olarak, doyumca mesajlaşabiliyorsun. Bu bedel 30 günlük SMS kampanya tutarı içindir. Ücret karşılığında aldığınız SMS paketi ile Her Yöne ve Avea içi herkesle mesajlaşmak çok kolay. Tek yapmanız gereken alt satırda birazdan yazacağım paketten herhangi birini seçin. Daha sonra verilen numaraya kısa mesaj olarak seçtiğiniz paketin ismini gönderin. Gelecek onay mesajından sonra dilediğiniz kişilere mesaj yazmaya başlayabilirsiniz. Sakın onay mesajı gelmeden mesaj gönderimi yapmayın.

Bu sayfada size aktarılan bilgiler araştırmalar sonucu ve Avea’nın resmi web sitesinden elde edilen kaynaklardan oluşturulmuştur. Amaç sizin işinizi daha kısa yoldan çözmektir.

Her Yöne 500 SMS Paketi için: Telefonun mesaj bölümüne 5YUZ yazarak 3900‘a kısa mesaj gönderin.

Avea içi 5000 SMS Paketi için: Aynı şekilde telefonunuzun mesaj kısmına 5BIN yazarak 3900‘a kısa mesaj çekin.

Yukarıda söylemiş olduğum gibi, onay mesajınız gelmeden mesajlaşmaya başlamayın. Yoksa kalan TL kontörlerinizi boşa harcamış olursunuz.

Herhangi yaşanan kusurlardan dolayı Avea müşteri hizmetlerini 444 1500 numalarından arayabilirsiniz.

Onay mesajlarınız servis yoğunluğu nedeniyle 1-2 dakika geç gelebilir. Bu yüzden sabırlı bekleyiş yapın daha sonra paketin tadını çıkarın. :)

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>