Baba – Oğul Kombinleri

  • 16 Aralık 2014
  • 6.647 kez görüntülendi.

Anne ve kızlarının giyim kombinleri trend olmaya başladıktan sonra baba ve oğul giyim kombinleri de ünlü yıldızların sosyal medya paylaşımlarıyla gün yüzüne çıkmaya başladı. Babaların giyim tercihlerini oğullarıyla uyumlu renk tonlarında ve modellerden yapması son yılların trend ikili kombinleri arasında yerini aldı. Baba ve oğul kombinlerini en sık olarak ünlü futbolcu ve erkek çocuklarında gördüğümüzü söyleyebiliriz.

Son yıllarda baba ve oğul kombinlerinde genel olarak baktığımızda gömleklerin ve ceket modellerinin uyumu dikkatimizi çekiyor. Çocukların babalarının imajını giyim modelleriyle yansıtması, onları görenlerde kesinlikle çok sempatik bir algı bırakıyor. Bazı ünlü markaların mağazalarında ve internet satış sitelerinin erkek reyonlarında baba oğul kombin konseptine özel kategori ve özel reyonların oluşturulduğunu da okuyucularımıza hatırlatmış olalım. Sizler de baba ve oğul kombini yapmak isterseniz, sosyal medyada fotoğraflarını sıkça paylaşan ünlü yıldızların oğullarıyla tercih ettikleri kombinlere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Tabi biz bu konuda sizi yormamak adına, baba oğul kombinleri üzerine görsel araştırmalarımızı tamamlayarak yazımızın sonunda galeri olarak paylaşıyoruz. Sizin de giyim zevkinizi paylaşmak istediğiniz bir erkek çocuğunuz varsa, görsel galerimizdeki örneklerden kendinize bir imaj fikri belirleyebilir ya da oğlunuzla ayna karşısına geçerek kendi yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Bu arada kendi baba oğul kombini fikirlerinizi de bizlerle paylaşmayı unutmayın diyor, tüm okuyucularımıza keyifli alışverişler diliyoruz.

Baba – Oğul Kombinleri Foto Galeri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sinem dedi ki:

    Bunlar ne kadar şirinler ya bende eşimle oğluma takım giydireceğim fakat bebeğim daha küçük olduğu için şuan beklemedeyim. İnşallah yazın babasıyla oğlu el ele takım giymiş şekilde çıkacaklar. 🙂

BİR YORUM YAZ