Badoo Giriş Sayfası

badoo logosuBadoo sitesini göz önünde bulundurduğumuz an aklımıza ilk gelen yer şüphesiz yeni arkadaşlık neslinin bir platform penceresi! İşte bu noktada insanların topluluk mekanı olarak gösterilen bir diğer ünlü site Badoo‘dur. Bu site kayıtlı kullanıcılarının profil sayfalarında bir çok özelliği ücretsiz olarak tanımaktadır. Mesajlaşma alanından tutun, binlerce insanla anlık tanışma imkanını güvenli şekilde sağlıyor. Zaten pek çok ünlü sanatçımızın da uğrak mekanlarından birisi olarak adlandırılıyor. Bazı insanlarımız var ki; Bu siteye Google üzerinden olsun, normal aramayla olsun giriş yapmakta sıkıntı çekiyor. Bende istedim bazı insanlarımızın bu siteye girişlerinde yardımcı rolü azda üsteleneyim. Bu iş nasıl olacak? Diyorsanız o noktaya geleceğim ama önce sizlere bu site hakkında ne gibi özelliklerden faydalanacağınızı az yazılı dile getireyim. Gerisi çorap söküğü gibi gelir. :)

Badoo Sitesine Kayıt Olup Giriş Yapmanın Size Kazandıracakları:

Biz insanlar bilirsiniz yaygın olan sitelere girmeye oralarda takılmaya bağımlı yapıya sahibiz. Örneğin; Facebook bu bağımlısı olduğumuz sitelerden birisi denilebilir. Her yaş grubu insanın mutlak Face üzerinde kendine özgün profil sayfası vardır. İşte Badoo sitesi aynen bu özelliği size sağlıyor. Profil açmanıza orada arkadaş ekleyip mesajlaşmanıza vs. daha bir çok şey.

Badoo sitesine kısadan girmek içinde Sık Kullanılanlar bölümüne sitenin adresini kayıt altına alabilirsiniz. Böylelikle kendinizi fazla sıkmaz bazı engellerle karşılaşmazsınız.

Yaşadığınız sıkıntılarla ilgili söylemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmını kullanmanızı öneririm. Aksi takdir de bu sitemizinde arkadaşlık üzerine kurulmuş sohbet sayfası bulunmaktadır oradan faydalanmanızı da tavsiye ederim. Denemesi beleş, gözden geçirmeniz sizin yararınıza olacak. :D

Bir önceki yazımız olan Windows 7 Yasaklı Sitelere Giriş başlıklı makalemizde DNS Ayarları, Engelli Sitelere Giriş ve Erişim Engeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Badoo Giriş Sayfası” üzerine 3 düşünce

 1. Bado Türkçe Olmuş TR Dil Çevirisi Nalan

  Gerçekten badoyu beğeniyorum çünkü bir sürü arkadaşım oldu hepsiyle muhteşem ortamlar yaşıyoruz. Benim zaten amacımda buydu ortam kurmak eğlenmek kopmak hayatın keyfini doyumca çıkarmak. Badoonun üyelik paneli değişmiş ama yakında onuda öğrenirim elinize sağlık sizinde güzel anlatım olmuş.

  Yanıtla
 2. Burak Emin Tuhan

  Badoo üyeliğimin iptal olmasını istiyorum acele tarafından. Kazık yemekten usandım. Aksi halde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Gerekçe: Herşeyi doğru yapmama rağmen sitededeki iptal menüsüne girdiğim zaman hata veriyor ve iptal etmiyor en az 3 – 4 bilgisayarda ve farklı zamanlarda deneme rağmen sonuç vermiyor. Bu sahtekarlığınızı düzeltin ve derhal. Yoksa sonuna kadar bu işle uğraşırım. Her ay hesabımdan para çekiliyor buna hırsızlık denir ve kalleşliktir.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Burak bu site Badoo’ya ait değildir. Burası insanlara özgü hazırlanmış ve günlük güncel konuların yayınlandığı sitedir. Yani sen sesini burdan kimseye duyuramazsın, o üye olmuş olduğun sitenin iletişim sayfasından gerekli kişilere mesajlarını yolla kardeşim. Senin adına üzüldüm ama elinizden geldiğince öyle sitelerden uzak durun. Saygılarımla büyük geçmiş olsun. :(

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>