Bana Gerçekten Aşık Mı?

  • 11 Aralık 2014
  • 73 kez görüntülendi.
Bana Gerçekten Aşık Mı?

İlişkilerin kaçıncı ayında olursa olsun, iki tarafın da aklına “Bana gerçekten aşık mı?” sorusu en az bir kere gelir. Eğer bireyler karşı tarafı çok seviyorlarsa ve onsuz bir hayat düşünemiyorlarsa, karşı tarafın da aynı şekilde sevip sevmediğini merak ederler. Bu soru biraz da ayrılık ve aldatma endişesinden dolayı akıllara gelir.

Sevgilinizin size gerçekten aşık olduğunu anlamak için çeşitli testler ve planlar yapmanıza gerek yoktur. Onun size gerçekten aşık olduğunu bakışlarından ve hareketlerinden anlayabilirsiniz. Gerçekten aşık olan biri, karşı tarafı çok fazla kıskanır. Her dakika ne yaptığınızı bilmek ister. Tüm arkadaşlarınızı tanımak ve sürekli sizinle zaman geçirmek için her türlü tavizi verir.

Gerçekten aşık olmayan biri ise; o kadar meraklı değildir. Sizden ayrı geçirdiği zamanlar daha fazladır. Kıskanılacak durumlarda bile sizi hiç kıskanmaz. Kısacası, siz her zaman daha fazla ilgi gösteren ve peşinde koşan taraf olursunuz.

Sevgiliniz size gerçekten aşıksa, en ufak bir kavganızda bile sizi kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. Çünkü seven ve aşık olan birey, sevgilisini kaybetmekten ve onsuz kalmaktan korkar. Geçici bir süre aşk yaşama düşüncelerinde olanlar ise; çok fazla umarsız davranış sergiler. Sevgilinizin size her zaman saygılı olması da size aşık olduğunun ve sizi çok önemsediğinin bir göstergesidir. Dostlarınızın yanında size olan aşkını göstermekten çekinmiyorsa ve her fırsat bulduğunda sizi sevdiğini dile getiriyorsa; o kişi size gerçekten aşıktır.

Her şeye rağmen yaşanılan ilişkide aşkın var olduğuna inanmak istiyorsanız her daim ilişki yaşadığınız tarafı iyi dinlemeli, hal ve hareketlerini iyi sezmeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ