Bir Başkadır Benim Memleketim Türküsü Dinle

memleket türkiyeTürkiye deyince o toprakları, güzelim memleketleri geliyor insanın aklına. Biz ki insanlığımız adına geçmiş senelerde yaşanan ve bugüne getirilen değerlere sahip gençliğiz. Bu değerlerden biride “Bir Başkadır Benim Memleketim” adlı şarkıdır. İnsan dinlerken memleket sevgisine kapılıyor, bu topraklarda rahat nefes alıp verdiğine şükür ediyor. Minnettarız ki bizlere bu güzel vatanı emanet eden atalarımıza. Onlar değil mi canları uğruna savaşan bu toprakları bizlere kanlarını dökerek alan. Hepsine teşekkür etmek bile az gelir! Havasına, suyuna can verebileceğimiz memleket türkümüz sizlerle. Lütfen dinlerken birde yorum bırakmayı eksik etmeyin. Her neslin böyle güzelliklerimize, değerlerimize sahip çıkması adına diyorum. Buyurun o dinlerken kendinizden bir kaç dakikalık uçup maziye döneceğiniz güzelim memleket türkümüz sizlerle. Kulağa hoş geleceğine inanabilirsiniz. :)

Memleket Türkümüz Bile Bir Başkadır Bizim:

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Marşları Dinle başlıklı makalemizde FB Marşı, Fener Marşları ve Fenerbahçe Marşı Yeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>