Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Nasıl Edilir ?

Merhaba arkadaşlar; erkek bayan teklifiHatırlarsanız bundan bir kaç gün önce sizinle “Bayana nasıl çıkma teklifi yapılır” hakkında bir konu paylaşmıştım. O konuya ilgi çok olunca bazı bayanlarda yorumlarında demiş ki; Erkeklere peki çıkmak için nasıl teklif edebiliriz? Bende erkek olarak elimden geldiğince bu soruyu kendi düşüncelerimle cevaplamaya çalışacağım. Umarım cevaplama işinize yarayacaktır, çünkü en özgün düşüncelerimi yazılı dile getireceğim. :) İlk yapacağın teklifini erkeğe götürmeden uzunca otur düşün! O gerçekten senin bu teklifine layık mı diye. Çünkü her erkek bayandan gelen teklif sonrası şimarır ve değişik havalara kapılır. Açık söylemek gerekirse bir yerleri kalkar hatta tavan yapar. :D Buda demek oluyor ki, ilişkiye başlasanız bile ezilecek taraf sen olacaksın.  Bazı erkeklerin bayanlardan gelen teklifin karşısında çok değiştiği ve gerçekten kendini ağırdan sattığı kanıtlanmıştır. Bunlar demek oluyor ki;

Sen sen ol gidip bir erkeğe teklif etmek için peşine düşmeye kalkma! Unutma sen ilgiye, şefkate, değere muhtaç yapıdasın. Erkeğin üstüne düşen görevi bayandan yana sen yerine getirirsen, nerde kaldı bu hayatın kanunu, kuralı? Aşk yaşanacaksa doğru başlangıçlarla ve gerçek olan uygulamalarla başlar. Kalkıp sen erkeğe “seni seviyorum benimle çıkar mısın” dersen o teklif kabul edilse bile sen artık o erkeğe karşı kendini ezik hissedersin. Mutluluğun hep kaybetme korkuları içerisinde baş alır gider.

Ben kendim erkek olarak bir bayanın aşk teklifini oturup uzunca düşünüyorum. Çünkü belki size basit gelecek bu konuşmalar ama gerçek saçmalık olan şey bayanın erkeğe yanaşması. Bırakında erkekler üzerine düşeni yapsın sizde bayan olarak üstünüze düşeni. Tabiatın kanunlarını, kurallarını bir çırpıda göz ardı etmeyin. Peki, bu konunun özeti nedir? Hemen sizlere onu alt satırda dile getireyim.

Bunların hepsini okuduysan güzel arkadaşım, sana diyorum ki erkeğin yalakası olma. Çıkması için gidip ona yalvarma. Eğer sen teklif edersen erkeğin senden beklentisi çok olur unutma! Eğri oturalım, doğru konuşalım. Yinede karar senin ben karışamam ben sadece sana fikir ortaklığı ettim. Seninde bu konuyla ilgili düşüncen varsa buyur yorum alanını kullan.

Bir önceki yazımız olan Sevişmek Nedir Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Sevişirken Ne Yapılır, Sevişme Sanatı ve Sevişme Seks hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Nasıl Edilir ?” üzerine 3 düşünce

 1. Herhangi Biri (SS)

  Bence birine değip değmeyeceğini hatice değil netice gösterir. Uzun süreli arkadaşlıklar sonrası başlayan ilgide aslında bir çok erkek teklif öncesi ufak yaklaşımlar sergiler, kendince karşısındakini tartar ama erkek o psikolojide iken ufak yaklaşımlar yapması, yaklaşımları sonucu durumu incelemesi kendine güvenmemesinden çok alacağı cevabın olumlu olmayacağından korktuğundandır. Yaşadığımı anlatıyorum, elbette tüm erkekler aynı değildir, bu yazıyı okuyan bayanlara bir bakış açısı daha kazandıracaktır düşüncelerim. Başta da söylediğim gibi sonuç önemli, doğru kişiyi bulmak belki çok kolay belki çok zor bu şans işi ama denemeden bilemeyeceksiniz. Mazi de bir olay ama ben denemedim ve öncesinde de sonrasında da onsuz kaldım. Deneseydim belki kabul ederdi belki de arkadaşlığını kaybederdim, kalbim kırılırdı ama yaşadıklarımın izleriyle zamanla tekrar düzelirdim. Editörün yazdıkları yapmacık hayatı içeriyor, benimkiler daha derinden… Zamanla ilgi duyduğunuz ve cesaret edemeyip adım atamadığınız ama arkadaşlığını da kaybetmediğiniz kişinin hayata devam ettiğini ve cesaret eden başka biri ile olduğunu göreceksiniz… Kabul etmese de cesaret edemeseniz de her iki durumda da yaralandınız. Denerseniz yaralanmama ihtimaliniz %30 larda sanırım.

  Bence hayatınıza giren herkese bir sinema matinesi olarak bakmayı deneyin. Film başlar karakterleri görürsün, karakterleri tanırsın, filmin konusunu sezmeye başlarsın, ara gelir belki sen çıkmazsın, ara biter, karakterleri gerçekten doğrumu tanımışsın onu anlarsın, komikse güler, dramatik duygusalsa ağlarsın, bazı karakterler hoşuna gider, konu son bulur ya da konuyu tam anlayamadan film biter, çıkarsın, çıktığında bir çok sahne kalır aklında, bazılarını hatırladıkça hüzünlenir bazılarını hatırladıkça gülümsersin. Ama her film biter. Bazı filmler değecek karakterler ile ömürlük bazıları karaktersizler ile anlıktır…

  Yanıtla
 2. chatlaq meleq

  Bir kız eğer o erkek tarafında değer kazanılmak istiosa kendini o kişiye ezdirmiyecek…

  Her zaman ağırlığını koyacak bir ilişkide erkekler kızlardan bir yüz buldumu astarını peşinden istiyorlar. Erkeklerin gözüne girmek istiyorsa bir kız onunla sevdiği konuyla konuşursak eğer o erkek tarafından yeterince ilgi çekmiş oluruz. Uzun lafın kısası kız aşkından ölse bile erkeğe çıkma teklifi etmez sevgisini göstersin ama asla çıkma teklifi etmeyin (Yaşayan bilir ama siz yaşamadan bir düşünün)

  Yanıtla
 3. CaDaa

  Ben böyle bir hataya bir kez düştüm ve dediğiniz gibi ve o kişi sen beni seviyor olabilirsin ama ben senden hoşlanıyorum öyle aşığım falan diyemem daha erken dedi! Benim içimde bir şeyler koptu. Ama zaman geçti o teklif etti çıktık ama ben onunla aramda yıkılmaz bir duvar örmüştüm nedense ne yapsa ters tepki veriyordum sanki bana yaptığının intikamını yavaş yavaş alıyordum. Sonuçta ilişkimiz için başlamadan bitti diyebilirm.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>