Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Nasıl Edilir?

  • 13 Aralık 2014
  • 226 kez görüntülendi.
Bir Erkeğe Çıkma Teklifi Nasıl Edilir?

Hoşlandığı bir erkeğe çıkma teklifi etmek, kadınların çok zorlanacağı bir eylemdir. Gerçi, günümüzde direk “Benimle çıkar mısın?” diye sormak yerine başka bir takım davranışlarla çıkma teklifleri yapılmaktadır. Bayanlar, hoşlandıkları bir erkeğe çıkma teklifi etmek yerine, onun kendisine çıkma teklifi etmesini sağlayarak işi kolaylaştırabilirler. Yoksa tüm ipler erkeklerin elinde olur ve siz hep peşinden koşan taraf olmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bir erkeğin size çıkma teklifi etmesi içinse, ondan hoşlandığınıza dair çeşitli sinyaller yollamanız gerekir.

Genellikle çıkma teklifi bir süredir görüşen kişilerin samimi ve romantik bir ortamda yakınlaşarak el ele tutuşması, sarılması ve öpüşmesi ile başlar.  Artık kimse birbirlerine soru ile çıkma teklifi etmese de bu ritüeli devam ettirerek böyle bir soru sormayı planlıyorsanız, hoşlandığınız erkeğin sizinle ilgilendiğinden ve sizinle çıkmak isteyeceğinden emin olun. Çünkü öyle durumlar vardır ki, hoşlandığınız erkek olumsuz yanıt alacağını düşündüğünden, size çıkma teklifi etme cesaretinde bulunamaz. Böyle bir durumda, iki seçenek var. Ya karşı taraftan hoşlandığınızı belli ederek onu cesaretlendireceksiniz, ya da siz çıkma teklifi edeceksiniz.

İlişki uzmanlarına göre, bir kadın bir erkeğe asla çıkma teklifi sorusunu sormamalıdır. Çünkü bu soru erkek için daha önemli anlamlar taşır. Bir erkekle çıkmak istiyorsanız, sadece gerekli ortamı hazırlayın ve size çıkma teklifi etmesini bekleyin.

Tüm bu bilgilerin yanına sizlerde bir şeyler söylemek isterseniz yorum alanını kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cemile dedi ki:

    Erkeğe çık teklifi etmek demekte ne demek? Bırakın Allah’ınızı severseniz eğer bir erkekten etkileniyorsanız bile onu kendinize çekecek gövde gösterisi yapın. Çünkü erkeklere teklif edildiğinde bir yerleri tavan yapıyor ve inanılmaz çekilmez oluyorlar. Benim başıma geldi çevremdeki bazı arkadaşlarımında başına geldiğinden böyle rahat yazıyorum.

BİR YORUM YAZ