Bir Kıza Çıkma Teklifi Nasıl Edilir ?

kıza çıkma teklifi etmekEvet, Erkek arkadaşlarım buraya odaklanın! Size evlenmeden önce yani gençlik çağınızda bir kıza nasıl çıkma teklifi yapacağınız hakkında kısa  bilgi vereceğim. Kızın karşısına geçtiğinizde terlemeden ve ayaklarınız titremeden teklif etmek istiyorsunuz. Ama bu isteği kendinizce zor olarak görüyorsunuz ve bir türlü normal psikolojide kıza teklif edemiyorsunuz. İlk önce sizin bu psikolojiden kurtulmanız gerek. Unutmayın sonuçta kızda senin, benim gibi Allah’ın bir kulu. Sadece aramızda ki farkın cinsiyet olduğu değil mi? O zaman bana bu soruda hak veriyorsan, unutma bir kızın karşısında da bu düşüncede olmalısın. Yoksa hiç bir zaman kızın karşısına geçtiğinde teklif değil, ağzını açıp anlamlı bir cümle bile kuramazsın. Cesaretini topladıktan sonra işin daha çabuk kolaylaşır ve teklifi düzenli, kusursuz şekilde yaparsın. Bu senin artı puan kazanmanda ki en büyük etkenlerden birisidir. Teklifi etmek içinse aşağıdaki maddelere göz at bakayım.

Güzel Bir Kıza Teklif Etmek İçin Zorlanıyorsan Yapman Gerekenler Bunlar:

 • Başta söylemiş olduğum gibi tekliften önce beyin rahatlığınız ve bedensel cesaretiniz olsun. Kalkıp bazıları gibi “Teklif etmekte ne var” deyip sonra geri vites atmayın. Cesaretinize boyun eğmeyin.
 • Karşınızda ki kıza yaklaşmak için o insana motive olmalısınız. Aksi takdirde teklifi yapmak kolay gibi görünsede bir çuval pirinci berbat etmek var!
 • Kızı yeni tanıyorsanız teklif etmek yerine flört etmeyi ön planda tutun. Çünkü her kız çabuk gelen tekliften kaçar. Kendini kullanılacak selpak olarak görür.
 • Karşınızda ki kıza iltifat edin mesajla olsun yada yüzyüze olsun. Her kız kendine edilenm güzel sözlerden zevk alır. Karşısında ki erkeğe duygusal anlamda bir şeyler besler.
 • Onunla herhangi bir sosyal etkinliğe katılın. Kalkıp ilk günden sinemaya davet etmeyin derim. Artık klasik bir davet etmek bayanları kışkırtıyor. Örneğin: Balık yemeye yada güzel AVM(Alışveriş Merkezine) götürebilirsiniz.
 • Baktınız bu etkinliklerden sonra kız sizden hoşlanıyor. O zaman hemen atağa geçip teklifi basın. Unutmayın teklifinizi yaparken yürekten söylüyormuş gibi hissettirin. Aksine olumlu cevap yerine olumsuzluk sizi üzebilir.

 
Yukarı satırlarda dile getirdiklerim sonrası baktınız kız tatmin olmuyor. O zaman sizler kendinizi geriye çekin onun sizi aramasını bekleyin. Ama şunu dikkate alarak geriye çekilin. (Ona hayatında yaşamadığı bir günü yaşattıktan sonra geride durun) Kalkıp pat diye kendinizi ondan uzaklaştırırsanız kız umursamaz tavır alır. Baktınız sizin peşinizde o zaman demek sizden etkilendi ve sizinle güzel bir ilişkiye başlama amacı içerisinde. Hayırlı olsun şimdiden. :)

Arkadaşlar bu konu hakkında sizinde eklemek istediği bir şeyler olursa lütfen yorum kısmını kullanın.

Bir önceki yazımız olan Sevişmek Nedir Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Sevişirken Ne Yapılır, Sevişme Sanatı ve Sevişme Seks hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Kıza Çıkma Teklifi Nasıl Edilir ?” üzerine 11 düşünce

 1. Ciddi Etkileyici Aşk Teklifi (Murti)

  Selam ben İstanbul ilinden bu sitenize girdim. Benim Lisede okuyan bir bayan arkadaşım var. Kendisini delice seviyorum ama kalkıp ona çıkma teklifi yapamıyorum, neden olduğunu bende bilmiyorum. Ben yazdıklarınızı okudum deniyeceğim ama gönlüm istiyor ki gönlüm rahat şekilde karşısına çıkayım. Bilirsiniz çıkmaya herkes kabul eder ama gerçekten yürekten EVET demesi benim için önemlidir. Seni seviyorum GAMZE.

  Yanıtla
 2. Oğuz Kekeç

  Ben 14 yaşındayım kıza gerçekten aşıgım ilk arkadaş oldum, sonra teklif ettim deneriz dedi. Ama aşk kırıntıları şarkısına kapak resmine onun resmini koydum telefonuna attım. 2 gün sonra sbs ye çalışacağım dedi vazgeçti tartıştık 1 ay konuşmadık. Şimdi arkadaşız ama ben onu hala seviyorum ne yapayım?

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Oğuz kardeşim öncelikle hiç bir şeyi sıkıntı etme. Henüz yaşın küçük seni anlıyorum. O dönemlerde bende senin gibi aşkın cilvelerine kapılıyordum. Ama sonra yaş ilerledikçe geçmiştekiler unutulup gidiyor. Kızdan sana ümit ışığı yoksa irtibatı kes! Olmadı kız sana hak tanıyorsa duygusal anlamda yaklaş. Yani ona kendin hakkında bir şeyleri söyle ve o kız hakkındaki düşüncelerini etkileyici sözler altında sarfet. Olmadı aracı arkadaşlar tut ve onu mutlu edecek etkinliklerde bulunmaya çalış. Bütün arkadaşların toplanın sinemaya gidin onuda davet et. Hani akıla çok şey geliyor ama henüz yaşın küçük onu, bunu yap diyemiyorum. Yinede kendini salma ve derde sokma sen büyüyünce nelerini göreceksin. Karşına öyleleri çıkacak ki geçmişine bakıp güleceksin. ;)

   Yanıtla
 3. MC Hergele

  Abi ben daha 12 yaşındayım ve çıkma teklifleri geliyor kızlardan ama ben sadece 1 kişiyi seviyorum. Onada açılayacaktım benim kuzen bütün işin içine sı.tı o açıdan ne yapmam gerekir. NOT: Yaşım küçük diye yorumuma cevap vermemezlik yapma. :( Yürekten seviyoruz be abim.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Hergele abisi teklifini etmek için bekleme ve kuzeninin yaptıklarını mantık altına sığdırma. Sadece cesaretini ve özgüvenini topla her şeyi açığa dök. Birde başkasıyla teklif mesajını yollama. Her ne kadar yaşın küçük olsada şimdiden kendini cesaretli olmaya ve bir bayana karşı rahat tavır sergilemeye alıştırmalısınız. Bende küçükken senin gibiydim çekinirdim susardım ama kazanan ben değil başkaları olurdu. Arsız ve birazda yüzsüz olacaksın. Kızın en hassas noktasından etkileme çalışmalarına dalacaksın, böylece elde edemeyeceğin sevgili olmaz. ;) Bol şans.

   Yanıtla
 4. Murat Apaydın

  Ben bizim okuldaki kıza açılmak istiyorum yaşım 16 sayılır sınıfta kaldım geçen sene şuan lise 1′deyim benim sevdiğim kişi ise lise 2 de hemde çalışkan şansım var mıdır acaba?

  Yanıtla
 5. Emre Korkmaz

  Mur@t apaydın kardeşim bu iş tembellikle olmuyor gönül meselesi bir benzeri benimde başıma gelmişti lise 1 deyken bir kızla çıkıyordum sonra okul bitti ben kaldım o geçti yine ilişkmiz devam atti kendine güveniyorsan git açıl kıza ama hemen çıkma teklifide etme biraz samimi olduktan sonra sinemaya gitmeyi severmisin vs. gibi sorular yönet zaten kız senin ondan sonra niyetini anlıyacaktır.

  Yanıtla
 6. Ali

  Abilerim ben lise 2 ye gidiyorum bizim sınıftaki bir kızdan çok ama çok hoşlanıyorum oda benden hoşlanıyor ama sanki benim ilk hareket etmemi bekliyor. Ama kendime güvenip diyemiyorum çünkü bu benim için ilk olacak. Hem benim çıkma teklifimi kabul etse bile sonra cebimde parada yok öyle yüksek ne yaparım bilmiyorum. :D Tüm abilerimden yorum bekliyorum bana bir akıl versinler acil.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Ali böyle şeyleri kafaya takma abisi git gençliğinin tadını çıkar. Senin paran yüzünden seninle olacak kız hiç olmasın daha iyi. Bizde senin sıralarından geçerek geldik bu yaşlara, o senin yaşayacakların hep çocukluğunda kalacak. Lise aşkın olacak ve ilk göz ağrın olduğu için farklı olacak. Bu yüzden o heyecanla git kıza açıl ve açık sözlü ol! Kazanan sen olacaksın… Bol şans kardeşimize. :)

   Yanıtla
 7. Muhammed

  Abi ben daha 14 yaşındayım kızla aynı yaştayız vede aynı sınıftayız. Ve ona deliler gibi aşığım ama sizin dediğiniz gibi samimi olduk şimdi beni kardeşi olarak görüyor ve başkasını seviyor ve o çocukta onu seviyor şuan sadece konuşuyorlar ama ilerde nolur bilmiyorum. Ama onu çok seviyorum bir kaç kez deneyeyim dedim cesaretimi toplayamadım arkadaşlarım deneyecekti ama denememi istemediler sizce nasıl yanaşıp onu gönlünü kendime çekebilirim nolursun yardımcı olun.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>