Bir Kıza Çıkma Teklifi Nasıl Edilir?

 • 13 Aralık 2014
 • 164 kez görüntülendi.
Bir Kıza Çıkma Teklifi Nasıl Edilir?

Çok hoşlandığınız bir kıza çıkma teklifi etmek istiyor, ama bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız; bu yazımız tam size göre. Bir kısa çıkma teklifi etmeden önce, onun sizinle birlikte olma fikrine nasıl baktığını az çok bilmeniz gerekir. Tabi, öncelikle kendinizi bu soruya hazırlamalı ve sakinliğinizi korumalısınız.

Bir kıza nasıl çıkma teklifi edeceği konusunda kararsız kalan beylere tüyolar:

 1. Cesaretinizi toplayın ve bu soruyu sorarken onu çok önemsediğinizi belli edin. Kabul etmesen de hava hoş edalarına girmeyin.
 2. Gözleriyle temas kurun ve onunla tüm içtenliğinizle konuşun.
 3. Hoşlandığınız kızı sıcak ve romantik bir mekana götürün. Baş başa vakit geçirmeniz, çıkma teklifi için güzel bir ortam sağlamanıza yardımcı olur.
 4. Çıkma teklifi öncesinde beraber vakit geçirin ve güzel yanlarınızı gösterin. Arkadaş ortamında onunla ilgilenerek, onu etkilemeye çalışın.
 5. Bayanlar espri yapan erkeklerden hoşlandıkları için, çıkma teklifi öncesinde geçirdiğiniz zamanlarda güzel espriler yapın ve gönlünü kazanın.
 6. Bir kızı ilk kez görüp hoşlandığınızda, hemen gidip çıkma telifi etmeyin. Öncesinde sizi tanımasını sağlayın.
 7. Çıkma teklifi sorusunu kendiniz sorun. Kesinlikle başkasıyla haber yollamayın.

Yukarıdaki maddeleri dikkate alarak bir kıza çıkma teklifi edebilirsiniz. Yine de size tavsiyemiz, çıkma teklifi etmek yerine flört ederek çıkma aşamasına gelmeye çalışın. Onu bir yere davet edin ve sizinle yakınlaşması için ondan hoşlandığınızı tüm davranışlarınızla belli edin. Aksi takdirde bir kızı elde etmek düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Unutmayın, çoğu kız sağ gösterip sol vurmayı severler. Dememiz o ki; kesinlikle teklif etmeden önce karşınızdakini tanıyın ve nabza göre şerbet verin. 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Sefa dedi ki:

  İstanbul’da bir AVM personeli olarak çalışıyorum ve bir kahve içme yerinde çalışan bayana tutuldum. Onun için her gün yemek saatlerimde gidiyorum kahve içip sadece onu izliyorum. Ama arkadaşlar bir türlü açılamıyorum burada yazılanları okudum biraz özgüven kazandım gibi ama bilmiyorum ne yapsam. Kızı görünce elim ayağım tutuluyor ve heyecan yapıyorum o kadar güzel. Birde sevgilisi falan yokmuş yani teklif etmeme engelde yok ama çekiniyorum. 🙁

 2. Berke dedi ki:

  Kızın tekini beğendiniz ve onu elde etmek istiyorsunuz! O zaman tek yapmanız gereken vur kaç taktiği uygulamak. Yani demem o ki; kızları baştan çıkarmak zor değil sadece az ilgi birazda gösteriş yapmak. Baktınız sazan oltaya düşüyor geri vites yapın o sizin peşinizden koşacaktır. Tabi bir kızın size teklif etmesini beklemeyin o sizi kovalıyorsa yapıştırın çıkma teklifini emin olun o aşkın tadı daha güzel olacaktır. Edindiğim tecrübeye dayanarak bende yorum bırakayım istedim. 🙂

BİR YORUM YAZ