Boy Uzatmanın Yolları Nelerdir?

uzun kısa boyBoyu kısa olanlara ve boyum uzasın çok kısayım! Diyenlere özel bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Bilirsiniz bir çok insanımız boyunun kısa kalmasından şikayetçidir. Bazı bünyeler ilerleyen yaşlarda boy uzamasına açıktır. Ama bazıları bu güzelliklerden nasibini alamıyor ve istemediği boy kısalığında kalıyor. Durum böyle olunca herkes doktora başvuruyor yada internet üzerinde boyunu uzatmaya yarayacak kaynak arayışına koyuluyor. Bende bazı insanların işini kolaylaştırmak için, boy uzatmanın püf noktalarını alt satırda sizlerle paylaşacağım. Söyleyeceklerimi dikkate alıp uygulayacağınız takdirde boyunuzun bir kaç cm uzadığını göreceksiniz.

Doğal Yollardan Boy Uzatmak İçin Yapılması Gerekenler:

  1. 18 yaşında olanlar için günlük bir kaç saat basketbol oynamalarını öneriyorum. Vücut potaya her zıpladığında boy uzatmada kazanacağınız artı puanlar demektir. Şayet 18 yaşın üstündeyseniz bu spor size boy değilde vücudunuza kas yapmanızda yardımcı olacaktır.
  2. Doğru ve vitamin değerli yüksek olan besinleri, içecekleri tüketmenizi öneririm. (Süt ve Bal bunlara örnektir)
  3. Boyunuzu evde uzatmak istiyorsanız, sürekli olarak iki elinizi havaya atarak zıplayın. Yani tavanda bulunan ampüllere dokunmaya çalışır vaziyette zıplayıp durun. Böylelikle vücut boy atmakta hızlanacaktır.
  4. Eğer boyunuz inanılmaz derecede kısaysa doktora başvurarak piyasaya çıkarılan boy uzatma ilaçlarını gözetim altında kullanabilirsiniz.
  5. Boyunuzun diğer insanlara göre çok kısa kaldığını düşünüyorsanız ameliyat olabilirsiniz. Ama bu yöntemi deneyecek olursanız, boyunuzun çevrenizdekilerden fena derecede kısa olduğuna inanın. Boyunuz orta derecelerde ise bu ameliyat işine kalkışmayın.

Üst kısımda söylediğim yöntemlerin hepsi insanlar tarafınca denenmiş ve başarılı sonuca ulaşılmış olduğunu hatırlatayım. Sonuç derken gözle görünür 4-5 cm uzamaktan bahsediyorum. Tabi, bu saydıklarım dışında daha yüzlerce yöntem var olduğunu da hatırlatayım.

Zaten ben size doğal ve kolayca yapacağınız yöntemlerden bahsettim. Eğer sizlerinde bu konu hakkında söylemek istediği bir şeyler olursa buyurun yorum alanına! Birde arkadaşlar size bir soru yönelteceğim. Sizce bir insanın boyunu uzatması için ne yapması gerekiyor?

Bir önceki yazımız olan Meme Kanseri Belirtileri Nelerdir? başlıklı makalemizde Göğüs Kanseri Belirtileri, Meme Kanseri Hastalığı ve Meme Kanserinin Belirtisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>