Candy Crush Saga Oyna

  • 21 Kasım 2014
  • 289 kez görüntülendi.
Candy Crush Saga Oyna

Candy Crush Oyun Nasıl Oynanır?

Oyunun ana menüsü karşınıza geldiğinde START butonunu tıklayın ve oyuna başlayın. Ülkemizde popülerliği yüksek olan bu oyunu farenizle rahatça oynayabilirsiniz. Oyun başladığında aynı renk 3 şekeri bir araya getirip ortadan yok etmeye çalışacaksınız. Bölüm atladıkça süre daralır ve oyunun normal hızı yükselir.

Oyunun Hakkında Açıklama:

Mobil cihazlarının vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Candy Crush Saga oyunu bilgisayar içinde çıktı!

Birbirine benzer şekerleri toplayarak yüksek skorun sahibi oluyorsunuz, bonusları alarak oyunun lideri olmak için mücadele ediyorsunuz.Unutmayın, ne kadar çok şeker patlatırsanız o kadar çok puanın sahibi oluyorsunuz. 3 şekeri patlatıp kendinize alan açtıkça level atlayacak ve oyunu daha zor bir hale getireceksiniz. Bu yüzden oyuna hakim olmak için başında kendinizi tecrübe sahibi etmeniz gerekebilir. 🙂

Eğer bu oyunu bilgisayarda oynarken büyük keyif alıyorsanız akıllı telefonlarınıza da yüklemek için başlıktaki isim altında aramalarda bulunabilirsiniz.

Candy Crush Saga, şuan tüm dünya ülkelerinde en çok oynanan ve insanlar tarafından popülerliği yüksek oyunlardan sadece birisidir. Oyunu başlatmak için tek yapmanız start butonuna basmanız.

Oyunu oynarken yön tuşlarını ve farenizi kullanmanız yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Didem dedi ki:

    Bu oyunu oynarken resmen hayattan kopuyorum. Tabi arkadaş çevremden çoğu bana çok kızıyor, bazen bilgisayarın yanı sıra telefon üzerinde de bu oyunu oynuyorum istem dışı oyun isteği gönderdiğim için çoğuyla papaz oluyorum. Yinede bir türlü oyundan kopamadım gitti. 🙂 Burada ki oyunda biraz farklı geldi ama buda çok harika…

BİR YORUM YAZ