Canlı Televizyon izlemek istiyorum

canlı televizyon izlemeBiz insanlar günümüzün boş vakitlerini evde internetimizin başında geçiririz. Kimimiz online oyun oynar, kimimiz de arkadaşlık üzerine kurulmuş sitelerde dolaşır. Ama birde işin kötü tarafı var! Bu net yüzünden bizler her daim  normal yaşantımızdan uzak kalmaktayız. Yani sosyal bir etkinliğimiz olmadığı gibi, birde ülkede olup bitenlerden habersiz kalıyoruz. Medya gündemine düşen yeni haberleri izleme şansımız bile olmuyor. Hele şu internetin başında öyle büyüleniyoruz ki, en sevdiğimiz dizileri bile izleme fırsatını yaratamıyoruz.  Bende bu yaşanılan kopuk ve dengesiz hayatımıza çözüm üretmek için bazı çalışmalarda bulundum. Hem bu sitede canlı tv yayınlarını izleyeceksiniz, hemde internet başında halletmeniz gereken işlerinizi sonlandıracaksınız. Peki, çalışmalarımın sonuçları ne gibi hizmeti size sunacak?

Bütün ulusal kanallar olmak üzere, bir çok yayın akışını HD kalitesinde izleyeceksiniz. Bilirsiniz bazı sitelerde canlı televizyon izleme çok sıkıntı yaratabiliyor. Bunun nedeni yanlış hazırlanan kodlamalardan meydana gelebiliyor. Ama ben bu sıkıntıları çözümleyecek hizmeti huzurlarınıza sunuyorum. Bunlarla da kalmıyor;

  1. En sevilen müzik kanallarını izleyebileceksiniz.
  2. Haber kanallarının bütününü buradan donmadan ve yayın kesilmeden izleyeceksiniz.
  3. Çocuklar için özel yayında olan çizgi film kanallarına bakabileceksiniz.
  4. At yarışı ve spor tv kanallarına ücretisiz bakabileceksiniz.
  5. Birde bunların hepsini izlerken, diliyorsanız sohbet odalarımıza bağlanıp insanlarla görüşebilirsiniz.

Yukarıda yazdıklarımın dışında daha yayın akışlarında problem meydana gelirse bundan site sorumlu tutulamaz. Çünkü arkadaşlar bazı kanalların web üzerindeki yayın akışında sorunlar meydana gelebiliyor. Zaten sorun en fazla 10 dakika sürüyor, onun dışında herhangi teknik sorunla karşılaşmayacaksınız.

Şimdi işin en güzel tarafına dönelim, canlı tv kanalları izlemek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>