Demet Akalın Fotoğrafları

demet akalınDemet Akalın ismini duyduğumuzda hemen aklımıza şüphesiz “Evli, Mutlu, Çocuklu” şarkısı geliyor. Akıllarda yer etmeyi başaran ve sesiyle kullaklarımıza, güzelliğiyle gözlerimize ayrı bir zevk yaşatan Demet Akalın‘ı tanımayanınız yoktur. Kendisi müzik piyasasına sonradan giriş yaptı ama tüm çıkardığı albümler tavan yapıp onun ünlü olmasına neden oldu. Her albümünde güzel pop ve slov müzik tadını hayranlarına yaşatan Demet, bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi albümlerle sevenlerinin karşısına çıkacak. Sanatçının doğum tarihini deyinecek olursak, 1970 doğumludur. Ama gerçekten kendine ve fiziğine şahane bakmış diyebilirim 25′lik kızlara taş çıkarır. :) Bende görsel güzelliğiyle akıllarımızda bir yere sahip olan bu bayan sanatçımızın fotolarını yani resimlerini bu sayfada sizlerle paylaşacağım. Daha önce hiç bir yerde karşılaşmadığınız görüntülerini gördükten sonra Demet Akalın’a tekrardan hayranlık duygularınızı kabartacaksınız. Birde resimlerden sonra onun en çok sevilen şarkısının klibine yer vereceğim.

En Yeni Demet Akalın Fotoları:

demet     bayan sanatçı

sarışın kız     bikinili seksi bayan

 Demet Akalın’ın En Yeni Albüm Şarkısı (Sabıka) Sizlerle:

Güzel sanatçının şarkıları ve resimleri hakkında dilediğiniz şekilde yorum bırakabilirsiniz. Ünlülerle görüntülü canlı konuşmak ve sohbet etmek içinde sağ üst köşede bulunan çet giriş resmini tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Hülya Avşar Fotoğrafları başlıklı makalemizde Avşar Kızı, Hülya Avşar Foto ve Hülya Avşar Resmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>