Kusursuz Bir Cilt İçin Dermoskin BB Krem

  • 19 Ekim 2017
  • 53 kez görüntülendi.
Kusursuz Bir Cilt İçin Dermoskin BB Krem

Cildi nemlendirme ve cilt tonunu eşitleme özelliği ile kusursuz bir cilt için en önemli özellikleri formülünde barındıran Dermoskin BB Krem, leke oluşumunu engelleme, cildi sıkılaştırma ve SPF 50 güneş koruyucu özelliği ile de dikkat çekmektedir.

BB Krem nedir?

BB krem makyaj bazı ve kapatıcı olarak bilinmektedir. Özellikle fondöten yerine kullanılan bir cilt bakım kremi olarak son derece fonksiyoneldir. Dermoskin BB Krem sadece makyaj bazlı kullanılmayan aynı zamanda etkili bir cilt bakımında 5 özelliği ile destek olan bir krem olarak tüm cilt tiplerine uygun bir üründür. Dermoskin BB Krem için bb krem nedir denildiğinde bir cildin ihtiyacı olan vitaminleri barındıran ve cildin sıkılaşmasında destek olurken UVA ışınlarından korunmasına da yardımcı olan bir cilt bakım kremi diyebiliriz.

Kapatıcı Özelliği İle Dermoskin BB Krem

C vitaminli formülü ile etkili bir cilt sıkılaştırıcı olan Dermoskin BB Krem, pigment oluşumunu baskılamakta ve cilt tonunun açılmasına yardımcı olmaktadır. Cilt lekelerine neden olan melanin sentezini arttıran UV ışınlarına karşı etkili bir güneş koruyucu olan kremin içeriği bir BB krem olarak son derece zengindir. Güçlü bir antioksidan olan E vitamini içeriği bakımından da zengin olan kremde C ve E vitaminlerinin birlikte kullanılması UV ışınlarının neden olduğu hasarları %50 oranında onarmaya da yardımcı olmaktadır.

Cilde Elastikiyet Kazandıran Dermoskin BB Krem

A vitamini cildin kolajen sentezini arttıran bir vitamindir. Dermoskin BB Krem Av vitaminli formülü ile kolajen sentezinin artmasına, hücrelerin yenilenmesine, epidermisin kalınlaşmasına, elastikiyetinin artmasına ve UV hasarlı derinin onarılmasına yardımcı olmaktadır.

Hyaluronic Acid ve Hamamelis Virginiana içeriği ile cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olan kremin düzenli kullanım sonucu cildin gergin bir görünüm kazanmasında ve ince çizgi ve kırışıklıkları açmasındaki etkisi önemlidir. Hyaluronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabildiğinden cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Cildin nemlenmesi ve oluşmuş hasarların iyileşmesinde yardımcıdır. Hamamelis Virginiana ise elastikiyetini kaybetmiş ve pürüzlü bir hale gelmiş cildin sıkılaşıp pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı olurken aynı zamanda cildi bakterilere karşı da korur.

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Etkili Dermoskin BB Krem

Cildin genç ve pürüzsüz bir yapıda olması için nem dengesinin sağlanması ve kurumasına engel olunması gerekir. Panthenol içerikli Dermoskin BB Krem cildin nem tutma kapasitesini arttırırken cildi yatıştırmakta ve kuru ciltleri yumuşatarak elastikiyet kazanmasına yardımcı olmaktadır. Kaşıntıyı azaltan ve hücre yenilenmesini arttıran antibakteriyel etkisi ile cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olan bir cilt bakım kremidir.

BB kremin Licorice Extract içeriği cildi nemlendirirken sıkılaştırmakta bir taraftan da kızarıklık ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Licorice Extract’ın aynı zamanda renk açıcı özelliği de vardır.

UVA Koruyuculu Dermoskin BB Krem

UVA ışınlarının neden olduğu cilt sorunlarına karşı SPF 50 güneş koruma özelliği ile yaşlanma sürecini yavaşlatan Dermoskin BB Krem, Zinc Oxide içeriği ile cildi UVA ışınlarına karşı korurken hasarlı dokunun iyileşmesine de yardımcı olur.

Kir ve makyaj kalıntılarından iyice temizlenmiş cilde makyaj bazı, nemlendirici ve güneş koruyucu olarak her gün kullanılabilir, UVA ışınlarına karşı gün içinde gerektiğinde uygulamanın tekrar edilmesi ve etkili bir sonuç için 4-6 ay düzenli olarak kullanılması önerilmektedir.

Dermoskin BB Krem Reklamı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ