Dtunnel | Ktunnel Yasaklı Sitelere Gir

Dtunnel KtunnelBildiğimiz üzere bir çok adult ve video paylaşım siteleri erişime kapatılıyor. Yani insanlarımızın yasaklanan sitelere girmesi imkansız hale getiriliyor. Ama bazı proxy siteleri bu işe başarılı yöntemler bularak, insanlara hizmet paylaşımında bulunuyor. Mesela bunlardan 2 tanesi Dtunnel ve Ktunnel olarak bilinmekte. Bu sitelere girdiğinizde, orada bulunan kutucuğun içine istediğiniz sitenin tam linkini yazıyorsunuz. Sonra kusursuz şekilde yasaklanmış yerlere bağlanabiliyorsunuz. Tabi kapatılan sitelerin çoğu, bazı dengesiz insanların yüklemiş olduğu görüntü kayıtları yüzünden engelleniyor. Bende buna karşı olduğum için normal ve insana yararlı hizmet paylaşımında bulunan sitelere girmenize yardımcı olacağım. Yani bugüne kadar paylaşımından yararlandığınız siteler kapatılmış ise vereceğim linkler üzerinden girmeyi deneyin.

Arkadaşlar link olarak paylaşımda bazen sayfa hataları çıkıyor. Daha sonradan görmediğim için güncellemem imkansız olabiliyor. Bu yüzden sizler aşağıda ismini verdiğim sitelerin isimlerini Google arama motoruna kopyalayıp yapıştırın. Sonra arama butonunu tıklayarak gerekli yerlere ulaşacaksınız.

  • Dtunnel: Bu siteye girdikten sonra anasayfa üzerinde bulunan kutucuğa yasaklı herhangi bir site yazın. Begin Browsing butonunu tıkladıktan sonra görüntü kalitesini kaybetmeden istediğiniz siteyi dolaşabileceksiniz.
  • Ztunnel: Bu sitede proxy hizmetini kusursuz sağlayan yerlerden.
  • Ktunnel: Son zamanlarda insanların en çok uğradığı mekanların önünde geliyor. Kullanımı basit sisteme sahip sitedir. Tercih etmiş olduğum sitelerin önünde geleni budur.

 
Yukarıda yazmış olduğum isimlerin uzantıları (com) olarak bitmektedir. Dilerseniz direk link oluşturarak sitelere bağalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Hesabını Kapatma | Silme başlıklı makalemizde Facebook Kapansın, Facebook Kapatmak ve Facebook Silmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>