Düğün Müzikleri Dinle (Halay-Misket)

halay düğünBiz insanlar genelde hep slov yada arabesk tarzı şarkılar dinlemeyi seven yapıya sahibiz. Eğlenceli yada halay tarzı müzikleri, gittiğimiz düğünlerde yada parti mekanlarında dinleme fırsatına sahip oluruz. Ama artık bu düşüncelerimizden arınalım diyorum. Demekle kalmıyorum, sizi bilgisayar başında oynatacak müzikleri bu sayfaya ekliyorum. :) Halay olsun, misket tarzı müzikler olsun alt kısımda sizlerle birazdan beraber olcak. Temposu yüksek halayları burada dinleyecek, yerinizde duramayacaksınız. Eklemiş olduğum düğün(halay) müziklerinin dışında istekleriniz olursa yorum kısmından bildirin. Elimden geldiğince yorumlarınızda dile getirdikleriniz istekleri yerine getireceğim. Hadi bakalım şimdi kop kop zamanı, dostluk halayından başlayalım. İyi eğlenceler diliyorum. :D

Yurtseven Kardeşler (Halayımız Bitmesin)

Grup ÇIĞ (Halaylar)

Ankaralı Namık (Hovarda)

Evet, bugünde bu sayfanın sonuna geldik değerli misafirler. Bir daha ki eğlenceli müziklerde görüşmek üzere. Hoşça kalmanız dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Mustafa Ceceli » Hastalıkta Sağlıkta Şarkısı Dinle başlıklı makalemizde Hastalığında Sağlığında, Mustafa Ceceli Hakkında ve Mustafa Ceceli Şarkıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Düğün Müzikleri Dinle (Halay-Misket)” üzerine bir düşünce

  1. Sana_Susuz

    Her eğlencede tüm güzel hatırlana bilecek günlerimizde gidecek en güzel müzik ben çok beğeniyor ve severekde dinliyorum. Dinlemeyenlerede tasviye ederim birde beni düşünceye sokan tek konu bu beş kardeş görünüldüğü gibi hepmi böyle mutlu geçimli eğlencelilermi?

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>