Düğünde Çılgınca Dans Eden Türbanlı Kız

 • 24 Kasım 2014
 • 842 kez görüntülendi.
Düğünde Çılgınca Dans Eden Türbanlı Kız

Ülkemizde gün bitmiyor ki sosyal medya üzerinde çılgınca videolarında sonu gelsin. Bugünlerde sosyal medya sitelerinde çılgınca dans eden tessettürlü kızın videosu tartışma konusu olmuş. Hatta tartışmadan ziyade sosyal medya üzerinde en çok paylaşılan ve yorumlanan videolar arasında yer almakta.

Aile arası gittiği bir düğünde tecno tarzı müzikle apaçi dansı yapan kız kendini dansa kaptırınca olanlar oluyor. Öyle ki oynadığı dans stilinin çevresi tarafından nasıl karşılanacağını aldırış etmeksizin şaşkın bakışlar arasında gönlünce oynamaya devam ediyor.

Amatör kameralar tarafınca çekildiğinin farkına varması bile kızı apaçi dansından geri koymuyor. Ama ortada tek gerçek var! O da şüphesiz bu hanım ablanın hiç kimseyi takmayışı ve delice dansını gülücükler eşliğinde yapması!

Görüntüleri izledikten sonra bu tesettürlü ablamıza sizlerin yorumu ne olacak bakalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hiranur dedi ki:

  Hey Allah’ım sen bu dengesiz ergenlere akıl fikir ver bari imana gelsinler. Şahsen ben tesettürlü bir bayan olarak izlediğim bu görüntülerden inanılmaz şekilde rahatsızlık duydum. Şuraya bakar mısınız sanki daha önceden ortam kızıymış gibi havası var! Gerçekten böylelerine acıyorum ve acımakla kalmıyor üzülüyorum.

 2. Erkan dedi ki:

  Bu nedir kardeşim ya ben resmen tesettürlülerden iğrenmeye başladım. Tabi numune biri için hepsini yakmaya gerek yok! Ancak bunu izleyen herkes benimle aynı görüşe sahip olmuştur diye düşünüyorum. Çünkü bu kız adamı resmen şu dansıyla bilgisayar başında olsa bile deli eder. Allah ıslah etsin ve akıl versin böyle tiplere!

 3. Erdem dedi ki:

  Utanmaz, arlanmaz ve karakteri oturmamış bu kız denilen yaratığı izlerken gerçekten haz alıyor musunuz? Bu nedir kardeşim ya böylesine giyinip üstüne böyle pavyon karısı gibi dans etmek yakışmış mı? Hani bu kızı da geçtim orada bunu izleyenler dur diyememiş mi aha bu kenzoya.

 4. Tarık Yurtseven dedi ki:

  Kızım Allah’ım senin belanı vermiş olması gerekiyordu. O kadar dua ettim ve sen hala siteler üzerinde dolaşıyorsun seni görmekten inan çok sıkıldım. Hatta yoldan geçen her türbanlıyı sen sanıp kafamı aşağı eğiyorum. Sen nasıl bir yaratıksın anlamış değilim! Mide bulandırmaktan başka bir şey yaptığın yok sen bence git kendini öldür. 😀

BİR YORUM YAZ