Dünyanın En Zayıf insanı Kim ?

dünyanın en zayıf insanıGeçenlerde diğer sitemde kullanıcıya özel hazırladığım “soru sor, cevap al” sayfasına bir yorum gelmiş. Yorum içeriğinde  şöyle bir soru sorulmuş “Dünyanın en zayıfı kaç kilo?” bende hemen cevaplama yapmak için araştırmaya koyuldum. Bulduğum bilgileri bu sitem üzerinde de sizlerle paylaşmak istedim. Evet, arkadaşlar dünyanın en yaşlı insanı 85 yaşında ve 15 kiloyken hayata gözlerini kapamıştır. Kim olduğu bilimsel olarak henüz internete koyulmamış, ama 2 adet görsel görüntüsü yayımlanmış. Ben ona ait resimleri bu sayfada sizlerle paylaşacağım. Görecekleriniz karşısında şaşkına uğrayacaksınız buna hazır olun. Anlayacaksınız ki; Zayıflamak marifet değil, fazla kilo almak güzel değil! Resmini göreceğiniz insan formunu dengesiz beslediği için bu durumlara gelmiş. Buyurun o zayıflıktan kemikleri sayılan yaşlı bayan. Görüntülere +18 yaş üstü arkadaşların bakmaması psikolojik denge açısından iyi olur.

İşte Dünyanın En Zayıfı ve Ona Ait Görselleri:

zayıf insan iskelet 

İşte dünyanın en zayıfını gördünüz ve kilosu kaç olduğunu öğrendiniz. Şimdi bu görüntüler hakkında yorum bırakmaya ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>