Dünyanın Konuştuğu O Hırsız Kedi İş Başında

  • 22 Aralık 2014
  • 46 kez görüntülendi.
Dünyanın Konuştuğu O Hırsız Kedi İş Başında

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunan San Mateo kentinde ikametgah eden Dusty adındaki kedinin, üç yıl içerisinde 650’i aşkın hırsızlık olayına karıştığı ortaya çıktı. Yaşanan bu garip olaya Dusty’nin sahipleri Jean Chu ve ve Jim Coleman çiftininde şaşırdıkları belli ki yüzlerinden okunuyor. Kedinin komşu çevrelerden yaptığı hırsızlıklar sonucu günlük olarak yuvasına bir çok insana ait eşyalar getirdiği gerçeğine karşılık Animal Planet’in kameralarıyla yaşanan bu ilginç olay gün yüzüne çıkartıldı.

Her sabah uyandığında kendine ait olmayan eşyaların evin odasında bulunması Jean Chu adlı kadını ürkütmeye başlamıştı. Hatta evde nereden geldiği belirsiz eşyalar için bir oda yapılmış ve bulunan tüm eşyalar orada toplanıyordu. Sonradan işin gerçeği ortaya çıkınca hırsız kedi Dusty, yaşanan bu olaya damgasını vurdu. Sahip oldukları Dusty’nin geceleri başka evlerden çaldığı eşyaları zorda olsa eve getirirken kayıt edilmiş görüntüleri izleyen sahiplerini bile gülme krizine sokuyor.

Dusty’nin çalmış olduğu eşyalar arasında ise kadın iç çamaşırları, gözlükler, çoraplar, sutyenler ve ayakkabılar bulunmaktadır. Şimdi sahipleri kedilerinin getirmiş oldukları eşyaları ne yapacakları konusunda hemfikir sahibi olmaya çalışıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nazıf dedi ki:

    Bizim semtin kedisidir kesin baksanıza bulduğunu çalıp getiriyor. Ne yapsın garibim hırsız olarak dünyaya gelmiş her ne kadar ev kedisi olsa da hırsızlığın verdiği duyguyla yaşamına devam ediyor. 😀

BİR YORUM YAZ