E-Okul Karne Notları Öğrenme

e okul sistemiVeliler artık öğrenci olan çocuklarınızın devamsızlıklarını, ders notlarını, ders programlarını ve hatta okul müdürleri tarafından yapılan duyuruları E-Okul Bilgilendirme Sisteminden öğrenebilirsiniz. E-Okul sayesinde internetin bulunduğu her alanda karne notlarını online şekilde öğrenebileceksiniz. Pek, notların ve bilgilerin paylaşıldığı alana nasıl girebilirsiniz? Hemen bu konuda güncel bir açıklama yapayım. İlk önce buradan E-Okul sitesinin özel hazırlanmış sayfasına giriyorsunuz. Sonra sizden istenilen boş kutucukları doğru bir şekilde dolduruyorsunuz. Tabi bu alana girmeden önce yanınızda öğrencinin TC Kimlik numarasını ve Okul Nosunu bulundurun. Bu işlemlerin ardından karşınıza öğrencinize ait bir çok bilgiler döküman şeklinde sıralanacaktır. Öğrencinizin durumunu böylelikle okul yolunu tutmadan öğrenmiş olacaksınız. Birde Karnem.net not ve öğrenci durumu öğrenme sistemi var! Alt satırda bu konuyla ilgilide bir kaç açıklamalarda bulunayım.

karnem netKarnem.net: Velilerin işini kolaylaştırmak için hazırlanan ve senelerdir var olan sistemle başarılı hizmet sunan sitedir. Bazen E-Okul sisteminde sistemsel hatalar meydana gelince bu site milyonlarca veli tarafından kullanılıyor. Buraya giriş yağtığınızda öğrenciye ait başarı grafiğini ve öğrenciye ait bilgileri güncel şekilde görebilirsiniz. Aklınızda bulundurmanız için söylüyorum, KarnemNet  1999 yılından beri öğrenciler için çalışan bir sistemdir. Bu yüzden burayıda kullanmaktan geri kalmamanızı söyleyebilirim. Eğer sistemi nasıl kullanacağınız hakkında tecrübeniz yoksa! Ana sayfada sol köşede bulunan örnek öğrenci butonunu tıklayarak çözüme kavuşabilirsiniz.

Yukarıda söylediklerim içerisinde takıldığınız noktaları yorumlarınızda yazılı dile getirin. Gerekli açıklamayı en kısa sürede bu sayfa üzerinden size yapmaya çalışacağım.

Bir önceki yazımız olan Limango.Com.tr - Ucuz Alışveriş Sitesi başlıklı makalemizde İnternet Üzeri Alışveriş, Limango Hakkında ve Ucuza Alışveriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>