Ebru Şallı Plates Ne Zaman Başlayacak?

ebru şallı pilatesBirçok bay ve bayan olmak üzere, “Ebru Şallı’nın Plates (Pilates) eğitim programı ne zaman gösterime girecek?” sorusunun cevabını aramakta. Bende bazı kaynaklardan elde ettiğim bilgileri bu sayfada sizlerle paylaşmaya karar verdim. Ebru Şallı, hatırlarsanız televizyon ekranında sunmuş olduğu Pilates programına lisans sahibi olmadığı için ara vermişti. Ama gelen yeni haber hayranlarını ve izleyen insanları sevindirmeye yetti. Çünkü artık Ebru Şallı Plastes’e kaldığı yerden sevenleriyle devam etme kararı almış. Geçen sene TV8 kanalında program yayınlanmaktaydı. Bu sefer hangi kanalda yayına girecek bilinmez ama tek gerçek var ki, Plastesciler kaldıkları yerden her güne Ebru ile merhaba demeye devam edecek. Bu haberin ana kaynağı Twitter sitesindeki profili üzerinden yapılmış. Bu konu hakkında henüz detaylı bilgi sahibi değilim. Yinede ben sizleri gelişen her yeni haberde bu sayfa üzerinden bilgilendireceğim.

Ebruli Plates Sevenlerine Özel Birde Video Ekliyorum

Get the Flash Player to see this content.

Ebru Şallı’nın sunduğu Plastes programı hakkında görüş ve düşüncelerinizi alt kısımdan yorumlayabilirsiniz.

Böylece aklınıza takılan “Ebru Şallı Platese yeni yılda hangi kanalda başlayacak? Ebruli Pilatesi hangi saate ne zaman sunacak?” gibi soruların cevabına ulaşmış oldunuz.

Ebru Şallı Plates Ne Zaman Başlayacak?” üzerine 3 düşünce

 1. Nurgül Çakmak

  Ebrulicim nolur başladın mı bize haber ver lütfen e postama yolla. Seni çok özledik yine seninle uyanıp plates yapmak istiyoruz. Ne zaman başlıcaksın hangi kanalda saat kaçta heyecanla bekliyoruz. Haberini eksik etme ben ve hayranların seni çok özledi ve seni bekliyorum. Aynen bizi bıraktığın gibi beklemekteyiz ebrulicim, başka kanallarda plates gördüğümüzde yapmak istemiyoruz. Çünkü sen çok güzel yaptırıyorsun ve senin platesine inanıyoruz ve kendimizi zayıf kuvvetli güçlü spor sevinçi olan insan zannediyoruz. Lütfen oku bazen bu yorumlar yanlış oluyor senden doğrusunu bekleriz.

  Yanıtla
 2. Hayriye Aydın

  Sevgili Ebrucum plates programınla hayatımdaki birçok şey değişti. Aylardır proğramını bekliyorum. Seninle 2 yıl tv üzerinden 2 yıldırda cd den yapıyorum. Şuan 2. çocuğuma hamileyim. 2 buçuk aylık hamileyim. Hamilelikte plates cdsine dün başladım. Seni çok seviyorum ilgiyle takip ediyorum. Örnek alınması gereken birisin.

  Yanıtla
 3. Nadejda Yiğit

  Sevgili ebru, pilates programını çok seviyorum, ve plateste başladıkça hayatım değişmiş. O kadar mutlu ve huzurlu oluyorumki inanılmaz iyi geliyor bana. Ne olur yeni sezona başlayın çünkü sizi çok özledik. Hangi kanalda ve hangi saata başlayacağınız konusunda bize bildiride bulunun. Size çok seviyoruz.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>