Ebuddy Msn Aç

İnternet üzerinden Msn adreslerinize girmek Ebuddy sitesi sayesinde düşündüğünüzden çok kolay hale geldi. Bilgisayar üzerinden Messenger programınız açılmıyor, hata veriyorsa dert etmenize gerek yok. İmdadınıza Ebuddy web tabanla çalışan Msn servisi yetişiyor. Bu servis sayesinde istediğiniz kişilerle anlık konuşabiliyor, kusursuz görüşmeler yapabiliyorsunuz. Zaten yazımızın yan tarafındaki resimde gördüğünüz üzere Ebudy üzerinden hesabınızı açmak için tek yapmanız gereken adresinizi ve şifrenizi girmek. Ebuddy üzerinden sadece Emsn işinizi görmüyorsunuz. Diğer kullanmış olduğunuz Yahoo, Facebook, Myspace gibi sosyal ağ platformlarına da girişlerinizi yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili bazı insanlarımız şöyle sorular yöneltmiş bilgili insanlara.

Ebuddyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Benden Cevapları:

 • Soru1: Ebuddy telefona yükleniyor mu? Ben bu servisin programını telefondan açabilir miyim?
 • Cevap2: Evet, arkadaşım istediğin şekilde yükleyebilirsin telefonuna tabi telefonun bu programı destekliyorsa.
 • Soru2: Ebuddy üzerinden profil resimlerimi ve hesap başlığımı değişebilir miyim?
 • Cevap2: Tabi ki değişirsin bu servis bu hizmetten yararlanman içinde bazı özellikler sunuyor sana.
 • Soru3: Ben bu siteden hesabımı açtığım vakit şifrelerim kayıt altına alınıyor mu?
 • Cevap3: Böyle bir şeyin olması söz konusu bile değil. Çünkü kendini kanıtlamış bir site olarak insanlara hizmet sunumu yapıyor. Senelerdir böyle bir vakayla karşılaşmadım. Bundan sonra olur mu hiç sanmam!

 
Evet değerli site ziyaretçilerim gördüğünüz üzere Ebuddyla ilgili detaylı açıklamaları elimden geldiğince sundum. Bununla ilgili sormak istediğiniz farklı sorular varsa lütfen yorum kısmına yazılı bir not bırakın cevaplamısını kısa sürede yapacağım. Saygılarımla.

Ebuddy Msn Aç” üzerine 6 düşünce

 1. Ersin Lako

  Ya kardeş sana bi soru sormam gerek ben bu programı iş yerindeyken kullanıyorum. Yani belediyede bu siteye bazen engel koyuluyor abudy sitesinin engelni nasıl kaldırırım. Bilgi işlem bu yasaklamayı bile koyuyor işçiler işini yapsın diye. Farklı browser kullansam bu sorunuma çözüm bulabilir miyim?

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Ersin kardeşim bu çözüme yol üretmek benim elimde olsa keşke. Bazı özel kurumlar böyle sitelere filtreleme sistemi uyguladığı için anca o yönetici kişinin bu engeli kaldırması gerekiyor ama Ebudynin dışında bir sürür webmsn hizmeti sunan siteler var mesela onları araştırıp bulabilirsin. Hiçte zor değil arama motoruna yaz web emsn diye karşına çıkacak siteleri gözden geçir. Demokrasinin çaresi tükenmez bitmez. :P :)

   Yanıtla
 2. Türkçe EMsn Ebudiy Programı

  Türk programlarından birisini kullanmadığımızda sinirleniyorum kalkmışız elin insanının Ebuddysini kullanıyoruz. Mecbur olarak yoksa kullanmam bile zaten ben kurmadım telefonu ikinci el aldığımda vardı. DOGAN kardeş sende güzel sayfa hazırlamışsın ama gerek var mıydı? Sende haklısın sizin gibileri açıklamasa kim çözebilir ki bu işleri. :D

  Yanıtla
 3. Adana

  Wepcam kullanıldığında bilgasayara kayıt ediyormu görüntüyü yada video olarak kayıt yapıyor mu? Kullanmaya çekiniyorum saygılar.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Adana arkadaşım kesinlikle bu sıkıntıyla karşı karşıya gelmiyorsun. Çünkü bu hizmet online olarak yani internet web sitesi üzerinden hizmetini sağlamaktadır. Bu yüzden kaydetme yada görüntünüzü kayıt altına alma gibi lüksu yoktur.

   Yanıtla
 4. Turgay Can

  Sitenize üyelik talebimin kabul edilmesini hemen istiyorum. Çünkü üye olmak o kadar zor geldi ki bari onaylayın. Bazı bilgilerden mahrum kaldığım kesin bunun içinde bana mail atmanızı ümit ediyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>