Eğilip Bükülen iPhone 6’nızı Nasıl Düzeltebilirsiniz?

  • 24 Kasım 2014
  • 142 kez görüntülendi.
Eğilip Bükülen iPhone 6’nızı Nasıl Düzeltebilirsiniz?

iPhone 6 üretilip satışa sunulduğu günden bugüne hakkında olumlu ve olumsuz milyonlarca şeyler yazılıp çizildi. Ancak iPhone 6 kullanıcılarının en yaygın dedikodularından birisi metal kasaya sahip iPhone 6 cihazların cepte taşınırken eğilip bükülüyor olmasıydı. Ancak gündemde çalkalanan onca dedikoduya istinaden üretici Apple yaptığı açıklamada telefon kasasının eğilip bükülmesiyle ilgili çok az şikayet aldıklarını iddia edip, cihazla ilgili çıkan asılsız haberleri yalanlıyordu.

Ama sanal alem sakinleri ve telefonu test edenler tarafından eğilip bükülen onlarca cihaz videosu paylaşıldı. Her geçen gün tartışmalara bir yenisi eklenirken, bende bir iPhone kullanıcısı olarak yeni aldığınız telefonunuzun başına böyle bir sorun gelirse yukarıda eklemiş olduğum videodaki amcaların yöntemiyle telefonunuzu cepte eğilmeyecek hale getirebilirsiniz.

Videoda izleyeceğiniz çözümün her ne kadar radikal bir yöntemle yapılıyor olsa bile emin olun taş gibi bir telefona sahip olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cüneyt dedi ki:

    Hahaha vallahi izlerken hem şaşırdım hemde gülme krizine girdim. Adamlar bizim elimize alamadığımız telefonları test etmek adına kırıyor parçalıyor sonrada nispet olsun diye video çekip bizlere izlettiriyorlar. İnanın biz Türkler, Avrupa birliğine girsek bu telefonların beleş dağıtımı da durdurulur. 🙂 Siz anladınız beni!

BİR YORUM YAZ