El Yapımı Takı Modelleri ve Kolay Yapılışı (Video)

el emeği takılarHer bayanın beceri yeteneği vardır ve tüm bayanlar becerilerini farklı şekillerde kullanırlar. Kimisi spor dalında, kimisi yüzmede ve bunun gibi birçok işte yeteneklidirler. Boş zamanları en iyi değerlendirmenin yöntemi yeni buluşlar ortaya koymak ve yaratıcı olmaktır. El sanatları dalı altında çok marifetli olan bayanlar bu dalda kendilerini ilerletmeyi hedef edinmişlerdir. Her birinin zekası, düşüncesi ve yaratıcılığından çok farklı, güzel ve ilgi çekici takılar ortaya çıkmaktadır. Bu yapılan el emekleri tasarımlarında onlarca saat tek göz bile kırpmamaya özen gösterirler. Çünkü gerçekten takı tasarım işi çok dikkat isteyen bir meslektir. Bu yüzdende bayanların ince düşünürlüğü bu meslekte ilerlemelerinin en büyük başarısıdır.

Zaten genelde kolyeler, bileklikler, küpeler, yüzükler vb. bir sürü takı tarzı ürünler ev hanımlarının becerisi altında üretilmekte. Üretilen profesyonel takı ürünleri piyasaya alıcısına ücretle sunulmaktadır. Eğlenceli olan bu işte kesinlikle kural felan yok, sadece hayal gücünüzün genişliği altında istediğiniz gibi hareket etmektesiniz.

Bende evde kendine el becerisini sergileyerek kolye, bilezik, yüzük yapmak isteyenlere model ve yapılış hakkında yardımcı olmak için bu sayfayı hazırladım. Zaten ekleyeceğim modellere bakarak hayalinize biraz daha süs katabilirsiniz. Alt kısımda bulunan takı model resimlerinden sonra videolu yapılış anlatımını sunacağım.

İşte Birbirinden Güzel El Emeği, Göz Nuru Takılar

farklı bilezik, kolye takı tasarımı

Takı Tasarımı Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır (Video)

Get the Flash Player to see this content.

Tasarım çalışması hakkında sormak yada öğrenmek istediklerinizi yorum alanından yazılı ulaştırın. Gereken cevaplama tarafımca ara kısa sürede araştırmalar sonucu elde ettiğim bilgilerle yapılacaktır.

Birde emekleriniz sonucu elde edeceğiniz takıları sevdiğiniz birilerine hediye edebilir ve kendinizi karşınızdaki kişilerin gözünde farklı kılabilirsiniz. Olmadı takılar altında ilerlediğinizi ve kendinizin geliştiğinş düşünüyorsanız yakın çevrenizdekilere emek sonucu ürettiğiniz takıları satabilirsiniz, ek gelir. :) ;) Kolay gelsin…

Bir önceki yazımız olan Yeni Patik Modelleri - Örgü Örnekleri ve Yapılışı başlıklı makalemizde Bayan Patikleri, Bebek Patikleri ve Çocuk Patik Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>