En iyi Diş Macunu Hangisi?

diş macunlarıEn güzel diş macun markası hangisidir? Sorusunun cevabı, şüphesiz dişine önem verip ve fırçalamaktan aciz kalmayan insanlar için önemlidir. Bu aralar bilindiği üzere piyasaya ve market, eczane reyonlarına ismini bilmediğimiz macun markaları taşınıyor. Durum böyle olunca insanın aklı ister, istemez karışıyor. Acaba diş macunu olarak hangisini kullansam gibisinden! Bende bugün öyle boş vaktimin kısa zamanını bu sorunun cevabını araştırmakla geçireyim istedim. Bazı kaynaklar sonucu elde ettiğim bilgileri bu sayfada sizlerle paylaşıyorum. Umarım böylelikle dişiniz için doğru macunu seçmiş olursunuz.

Dişimi fırçaladığımda inci tanesi gibi parlatan ve sağlam dişlere sahip olmanıza yardımcı olacak macunlar!

  1. Sensodyne: Diş hekimleri tarafından önerilen diş macunlarının lideridir. Fiyat bakımından bir çok macuna göre pahalı olsada, icraatı beklenenin ötesindedir. (Benim tavsiyemde bundan yanadır)
  2. İpana: Senelerdir Türkiye’deki insanların tercih ettiği macunlardan birisidir.
  3. Colgate: Fiyat uygunluğunun düşük olması ve ağız diş sağlığının onarımına yardımcılığı insanlar tarafından başarıya laik olmasını sağlamıştır.
  4. Signal: Güzel ama insanların fazla tercihi olmayan macunlardan birisidir.
  5. Sanino: Askerde ücretsiz dağıtılan diş macunudur. :) Genelde ağız için değilde protez dişlerin temizliğinde kullanılmaktadır. Para yönünden ucuz satılan üründür.

İsmini vermediğim daha onlarca diş macunu piyasada bulunmaktadır. Ama bizim ülkemizde yaygınlaşan ve toplum tarafından vazgeçilmeyen 5 ürünün ismini sizlere yazdım. Eğer sizlerinde bildiği farklı markada macunlar varsa yorumlarınızda isimlerini yazılı dile getirebilirsiniz.

Peki arkadaşlar soruyorum; Sizce söylemiş olduğum 5 tane macundan hangisi daha iyi beyazlık sağlıyor?

NOT: Sevgilimle buluşacağım yada özel bir görüşmem var! Dişimin beyazlamasını ve her gülüşümde karşımdaki insanın etkilenmesini istiyorum. Diyorsanız, o zaman dişlerinizi 1 gün değil, her gün düzenli fırçalamalısınız. Birde fırçanın yanı sıra, ağız gargara suyu kullanmanızı öneriyorum. Çünkü dişinizde oluşan çürükleri ve sarı lekeleri yok etmekte en etkili silahtır. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi yorumda paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>