Erkek Saç Modelleri

Bayanlar gibi erkekler de saç kesimlerine yılın erkek saç modellerini göz önüne alarak karar vermekteler. Birçok erkek, saç modeline karar verirken ünlü erkeklerin saç stillerinden etkilenmektedirler. 2015 yılı saç modasında erkekler için de her saç tipine uygun farklı modeller mevcut. Bu yılın favori erkek saç stili ise; daha erkeksi duran çarpıcı saç kesimleridir.

Günümüzde erkekler saçlarını eşit boyda kestirmek yerine çeşitli bakımlar yaptırmakta ve saçlarını boyatmaktan çekinmemektedirler. Yeni bir saç modeli arayışında olan beylerin öncelikle yüz hatlarına uygun saç kesimlerine yönelmelerini öneririz. İnce yüz halarına sahip erkekler ile tam tersi dolgun yüz hatlarına sahip erkeklere aynı saç modelleri yakışmaz. Bu konuda seçeceğiniz berber de çok önemlidir. Erkek saç modasını takip eden profesyonel bir berbere giderek, size en çok yakışacak saç stiline birlikte karar verebilirsiniz.

2015 yılında trend olacak erkek saç modelleri; Elvis Presley tarzı olan, yanlar daha kısa ve üstler uzun, arkaya doğru taranmış çekici modellerdir. Ön kısmı dalgalı şekillendirilen modeller de bu yıl ilgi görecek. Yine dalgalı saç modellerinde de Elvis Presley stilini kullanabilirsiniz. Dalgalı saç modelinde, saçları yana ayırarak dalgaları belirginleştirebilirsiniz. Kısa saç kesimleri, bu yıl da erkek saç modasında yer alıyor. Kullanımı çok rahat olan kısa saçlar ve 3 numara saç kesimi, yuvarla yüz hattına sahip erkeklere yakışan modellerdir.

En Yeni Erkek Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Cenk dedi ki:

    Serkan Çayoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ saç modellerini hiç birine değişmem. Serkan reisteki saç bende olacak varya piyasanın anasını ağlatırdım. 🙂 Gerçi Serkan’dan önce Zayn Malik modellerini yakından takip ediyordum ama buraya eklenenlerin de hepsi birbirinden güzel kardeşim baksanıza.

  2. Veli dedi ki:

    Bende şu Kiraz Mevsimi oyuncusu Serkan’ın saçlarına bayılıyorum. Saçın yapısı bir kere müthiş onu geçtim adam nasıl tarayacağını biliyor. Bende saçımı uzatıyorum bakalım yaz ayına kadar istediğim gibi bir model yapabilecek miyim?

BİR YORUM YAZ