Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

  • 28 Ocak 2015
  • 76 kez görüntülendi.
Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Bayan olarak bir erkeği etkilemek istiyorsanız işiniz zor demektir. Çünkü etkilemek adına bütün yollara başvuracaksınız. Ancak biz size böyle bir yol izlemek yerine kendiniz olmayı öneriyoruz. Yani dememiz o ki, kesinlikle bu süreçte kendinizi bilmeniz ve doğru adımlarla ilerlemeniz gerekir. Bu yüzden etkilemeye dair yolları denerken ortak buluşma noktaları ayarlamalısınız.

Peki, bir erkeği ayarlamak için bayanın izleyeceği yollar nelerdir?

1. Bakımlı ve Gözterişli Olun

Unutmayın, erkekler bakımlı bayanlardan etkilenirler. Mesela erkek için bayanın yaptığı tırnak bakımı, makyajı, dişleri ve saç modeli çok önemlidir. Bu yüzden elde etmek istediğiniz erkeğe karşı bakımlı olduğunuzu göstermelisiniz.

2. Esprili ve Şakacı Olun

Erkekler kendilerini güldüren bayanlardan hoşlanır. Kelime ve laf cambazlığı yaparak etkilemek için uğraştığını erkeği güldürmeye çalışın.

3. Öz Güven Patlaması Yaşayın

Kendine her anlamda güvenen bayan karşısındaki erkeği çok kolay etkileyebilir. Her daim kendinden emin adımlarla ilerleyen bayanalar etkileme yolunda 1 – 0 önde demektir. Mutluluk adına bir şeyleri ilk olarak kendiniz için daha sonra da erkek için yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

4. Ortak Noktalara Değinin

Bir erkeği etkilemenin yolu cilve yapmaktan ve flört etmekten geçmeyeceğini hatırlatalım. Sizin daha fazlasına ihtiyacınız olacağı için sohbet becerinizi kullanmanız gerekecek. Sohbetleriniz içinde her zaman ortak noktalarınız varmışcasına konuşmaya gayret gösterin.

5. Etkilemek İçin Sosyal Medyadan Uzak Durun

Çoğu kadının hatası etkilendiği erkeği sosyal medya üzerinden taciz etmeye başlar. Sakın ola ki siz bu yola başvurmamalısınız. Erkek ısrarcı olan ve üstüne gelen bayandan haz almamaktadır. İşte tam bu noktada kurnaz ve akıllı aynı zaman da zekice davranmak gereklidir.

Etkilemek için başvurulacak diğer yollar ise şöyledir;

  • Olumsuz beden dili kullanmayın
  • Kendiniz olmalısınız
  • Kendinizle barışık olun
  • Kovalamaktan kaçının
  • Bakışlarını yakalayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru dedi ki:

    Bu aşk sitesi tıpkı benle azat gibi güzel ve harika. 🙂

BİR YORUM YAZ