Evlilik Teklifi İçin En Güzel Mekanlar

  • 21 Kasım 2014
  • 123 kez görüntülendi.
Evlilik Teklifi İçin En Güzel Mekanlar

Yıldönümleri ve evlilik teklifleri için mekan arayışında bulunmanın ne kadar zor ve stresli bir iş olduğu gerçeği vardır.

Arkadaşlar, işte bugün sizlerle kadınların en önemli noktası olarak bilinen evlilik teklifini ele almak istedik. Biliyorsunuz ki; bir bayan için bu özel gün çok önemli olmakla beraber çokta özenli olması gerekir. Yani onlara bu anı hiç beklenmedik bir anda beklenmedik süprizlerle yapmalısınız ki şaşkınlıklarına şahit olasınız.

Öncelikle evlilik teklifi için çok iyi bir organizasyon gereklidir. Bu organizasyonda sizlere yardımcı olabilecek arkadaşlar ve dostlarada ihtiyaç duyacaksınız. Tabi maddi açıdan da bu özel gün için para kesinizin ağzını açık tutmanız gerekiyor. Organizasyonu yaptıktan sonra plana başladığınız zaman en önemli noktayı geçmemelisiniz. Yani evlilik teklifi yapacağınız mekanın da özenli ve gösterişli olması gerekmektedir. İşte bu yüzden bizler evlilik teklifi için gözde mekanları sizler için araştırıp bulduk ve paylaşıyoruz.

En güzel evlilik teklifi mekanları olarak 5 mekan aşağıda sizlere sıralanmıştır. Şimdiden o güzel anı yaşamanızı ve mutluluğunuzun daim olmasını diler, bu zorlu ve bir o kadar neşeli yolun başında sizlere kolaylıklar dileriz.

Evlilik teklifinde bulunabileceğiniz popüler ilk 5 mekan


Lacivert – Anadolu Hisarı

lacivert

360° İstanbul East – Kadıköy

360-istanbul-east

A’jia – Kanlıca

aija

Kız Kulesi – Üsküdar

kiz-kulesi

Vogue – Beşiktaş

vogue

Siz değerli ziyaretçilerimiz de bu tarz mekanlar hakkında kişisel görüşlerinizi yorum alanından paylaşabilir ve mekan arayışında olanlara yardımda bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ergün dedi ki:

    Mekanlara bakar mısınız? Hepsi birbirinden süper ve süperin ötesi diyebilirim. İstanbul gibi bir şehirde yaşıyoruz ve buraları sadece resimlerde görmekle yetiniyoruz yazık bize. Bende kısa süre sonra sevgilime evlenme teklifinde bulunacağım buradan bir yer ayarlayıp teklifimi bu mekanlardan birisinde yapabilirim.

  2. Bergen dedi ki:

    Keşke benim nişanlımda böyle bir güzelim mekanlarda evlilik teklifini yapsa. Bayan olarak şu görüntüler karşısında eridim bittim desem yeridir. Bence her erkek sevdiği kadın için böyle eşi benzeri olmayan mekanlar seçmelidir. Sonuçta hayatında 1 kere teklif edecekler bari güzel unutulmayacak bir yer olsun.

BİR YORUM YAZ