Ezan Dinlemek İstiyorum

ezan dinlemekMilyonlarca Müslüman insanımızın 5 vakit kulağını saygıyla ve huzurla açıp dinleyeceği bir tek Ezan Sesi vardır. Bir kaç dakikalık okunan ve Müslümanlığa özel Ezan sesini duyan her Allah kulu saygıdan kusur etmeksizin kendini o Ezanı dinlerken huzur içinde bulmaktadır. Çünkü insanın nefsine hakim olabildiği belki de tek değerlerimizden biridir. Bende sitem üzerinde istedim ki böyle mübarek bir konuyu sizlerle paylaşayım. Kalktım dünyaca ünlü Youtube video arama portalına Müslümanlığımıza özel Ezan Sesini yükledim. Sizinle böyle bir paylaşım yapmanın onurunu ve mutluluğunu yaşarken sizlerden bu sayfama yorum bırakmanızı temenni ediyorum. Hadi gelin hep beraber o güzelim Ezan sesimizi dinleyip kendi ruh halimize dönüş yapalım. Daha sonrada Müslümanlık namına düşünce görüşlerimizi yorum kısmına yazalım.

Online Canlı Ezan Dinle:

Bir önceki yazımız olan Kuran-ı Kerim-i Yırtan Kızın Videosu başlıklı makalemizde Cin Mevzusu, Kuran Yırtan Kız ve Patriciap Hayvanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>