Fetih 1453 Sinema Filmi HD Full İzle (Tek Parça)

istanbul fetih 1543 17 Şubat 2012 tarihinde sinema perdelerinde izlenime girecek “Fetih 1453” filmi hakkında düşüncelerimi paylaşacağım. Bugüne kadar hep düşünmüşüzdür “Türkiye’nin en çok bütçesi harcanarak çekilen filmin hangisi” diye! İşte başlıkta belirtmiş olduğum gibi Fetih 1453 filmidir. Hatta böylelikle Türkiye’nin en çok maddi gideri harcanan filmler listesinin en başına rekor imzasını attı. Filmin içeriğinde, Fatih Sultan Mehmet’in 1451 yılında aklında planlamış olduğu düşüncelere yer verilmiş. Film sahnelerinin bazı bölümlerinde 3 boyutlu animasyonlar kullanılmış, ama genellikle gerçek oyuncular boy göstermektedir. Herkes şuan büyük bir hevesle bu filmin vizyona taşınmasını bekliyor. Bakalım gişe izlenme rekorunuda kırmayı başarabilecekmi? Başlıkta filmi full izleyin demişim, şimdi kalkıp bizi kandırdın ayağına yatmayın. Çünkü henüz daha film sinemalara bile gelmedi. Gösterime girdiği günden sadece 5 gün sonra filmi bu sayfada kesintisiz seyredebileceksiniz. Çünkü bu sözü verme nedenim, internet alemine bu film görüntüleri çok çabuk düşecek. :)

Fetih 1453 – Tanıtım Fragman Videosu

Get the Flash Player to see this content.

İzlemiş olduğunuz sahneleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşmanız mümkündür.

Yönetmen: Faruk Aksoy Başrol Oyuncuları: Ozan Çobanoğlu, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, Seda Mert

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy Fotoğrafları başlıklı makalemizde Adını Feriha Koydum, Ç.Ulusoy ve Çağatay Ulusoy Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>