Galatasaray Marşları Dinle

cimbom galatasaray fotoGalatasaray; Futbol takımının ismini ağzımıza aldığımız zaman Avrupa başarısı aklımıza geliyor. Tüm dünya günü geldi Sarı Kırmızılı takımdan bahsetti. Hatta öyle gün oldu ki göstermiş olduğu başarılı maçlardan sonra medya üzerinde çok ses getirdi. Bende istedim böyle güzelim berrak gibi tertemiz sayfayı Cimbom takımına özel hazırlayayım. Hatta GS taraftarlarına özel olsun dersem daha mantıklı olur. :) Başlıkta okumuş olduğunuz üzere sizinle burada Galatasaray’ın en çok dinlenilen marşlarını bir video içerisinde dinletmek amacım var. Umarım bu sayfamızda dinlemiş olduğunuz marşları beğenir, beğendiğiniz marşlar ve takımınız hakkında güzel yorumlar yazabilirsiniz.

Sarı Kırmızı Cimbom Galatasaray Marşı İçin Özel Video:

Bir önceki yazımız olan Ajda Pekkan » Yakar Geçerim Şarkısı Dinle başlıklı makalemizde Ajda Pekkan Albüm, Ajda Pekkan Şarkısı ve Delidolu Şarkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Galatasaray Marşları Dinle” üzerine bir düşünce

  1. Cimbombom Marş 10 Numara Harika

    Fanatiğim ben kendi takımından gurur duyan birisiyim bileğimi kesseler sarı, kırmızı akar kanım senin gibi Avrupalı takım tuttuğum için mutluyum. Farklıyız biz hemde her cinsinden kimse hızımıza yetişemez bu sezon beklentilerim çok senden marşlarımızda güzel yeni marşlar çıkınca daha süper olcak.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>