Hababam Sınıfı Askerde Filmi Full İzle

hababam askerHababam Sınıfı Askerde Filmi, çıktığı günden beri izlenme rekorlarını kırıp geçti. Film sinema salonlarında yayınlandı yayınlalalı insanların büyük ilgisine mahruz kaldı. Birde Almanya ülkesinde Box Office Germany kısacası (Bogey) ödülünü almıştı. Vizyona giren bu film, bundan yıllar önce çekilmiş Hababam Sınıfı Filmi serilerinin arasında yer almaktadır. İzlerken gülmekten kırılacağınız bu filmi hiç unutmayacaksınız. Öyle güldüren ve insanın içini gıdıklayan sahneleri var ki, anlatılmaz izlenilir cinsinden diyebilirim. Şahsen ben bu filmleri izlerken hatta büyük bir gurur bile duyuyorum. Çünkü o kadar milyonlarca filmlerin arasında gözde olanların başında gelmektedir. Neyse lafı fazla uzatmayayım filmi yayınlayayım!

İşte O Muhteşem Film (Hababam Sınıfı Askerde) Tek Parça Olarak Sizlerle

Benden başka bir yorum: Aslında bu sayfada sizi çocukluğunuza indirmek istedim birazcık. Çok eski zamanlardan beri sıkılmadan izlediğimiz bir film vardı hani Hababam Sınıfı. O güzel ve bir o kadar büyük ustaların oynadığı muhteşem bir filmdi. Gerçekliği anlatan, öğrencilerle iç içe olan ve onları ailesi gibi gören koskoca yürekli Mahmut Hocalı bir eserdi. Evet, yıllar geçsede üzerinden yine unutulmadı. Belki eski kadrosu yoktu, ama yinede adıyla birkez daha bize maziyi hatırlattı. Bizler o büyük oyuncuları asla unutmadık ve unutmayacağızda. Şimdi Tv kanallarına hergün verseler hergün bıkmadan her yürek izleyecektir. Bu filmi birde bizim genç oyuncularımızdan izlemek daha başka keyf verecektir. Herkese bul gülmeler ve iyi seyirler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy Fotoğrafları başlıklı makalemizde Adını Feriha Koydum, Ç.Ulusoy ve Çağatay Ulusoy Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>