Hadise Fotoğrafları

hadise fotolarıHadise deyince aklımıza Sivas ilinin o güzel kızı geliyor. Medya karşısına çıktığı o günden bugüne müzik piyasasının zirvesinden düşmeyen Hadise, objektifler karşısında da azimli davranışlar sergiliyor. Bende istedim ki böyle güzel bir bayanın konser ve normal frikik tarzında ağırlık gösteren fotolarını bu sayfam üzerinden sizlerle paylaşayım. Çekici fiziğiyle ve o güzel şarkılarıyla insanların aklında bir yer edinmeyi başaran sanatçılardan olduğu kesin. Diliyoruz ki böyle bir sanatçımızın her geçen gün performansını daha yükseltmesi ve hayranlarına yeni görsellikler vermesidir. Birde bu fotolardan sonra ona ait müzik klip videolarından birisini sizlerle paylaşacağım.  Sizlerde dilediğiniz şekilde Hadise’ye ait görüntüler ve video müzik klipi hakkında yorumlar bırakabilir, hayranlık duygularınızı yazılı dile getirebilirsiniz. Rica ediyorum yorumlarınızda küfür içerikli kelimeler sarf etmeyiniz.

En Yeni Süper Hadise Fotoları:

süper bacaklar hadisem konser görüntüsü

Sivaslı Hadise mini etek sanatçı foto

Hadise’nin En Çok Dinlenilen Şarkısının Video Klip Görüntüsü:

Bir önceki yazımız olan Gökhan Özen Fotoğrafları başlıklı makalemizde Gökan Özen Foto, Gökhan Özen Fotoları ve Gokhan Ozen Resmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hadise Fotoğrafları” üzerine 2 düşünce

  1. Twitter Fatih

    Ben varya sana bayılıyorum süper fiziğin harika oynayışın güzel kliplerin bütün özelliklerinle kusursuzsun diyebilirim. Seni Yaradana kurban olayım bende Sivaslıyım İnşallah bir gün olursa seni Sivasta görürüm. Başarılarının devamını diliyorum hazırlayana teşekkür ediyorum sitenizi beğendim.

    Yanıtla
  2. 2011 Fotoğrafları Süper

    Ben seninle olmak vardı gezip tozmak ama kader utansın aşkım en kral hatunsun tek geçerim seni romantik çekicisin Fatihin dediği gibi number one gibisin mucuks

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>