Hülya Avşar Fotoğrafları

hülya avşar10 Ekim 1963′te Edremit’te dünyaya gelen sanatçı Hülya Avşar‘ın özel görüntlerine ait resimleri bu sayfada sizlerle paylaşacağım. Ama ilk önce onun hayatından bir kaç özel bilgiyi size sunduktan sonra. Biliyorsunuz yıllar önce Hülya Avşar Bulvar Gazetesinin düzenlemiş olduğu Kainat Güzellik yarışmasında halka ismini duyurmuştu. O günden bugüne hayatında birçok şey yolunda gitmesine neden olmuştu. Müzik piyasasında istediğinden fazla hayrana sahip olması onu TV ekranlarının vazgeçilmez yüzü yaptı. Günü geldi farklı dizilerde boy gösterdi, günüde geldi düzenlenen sabah programlarında! Ama herkes onu çok sevdi ve sevmeye devam ediyor. O bu sevgilerin farkında olarak her yeni çıkardığı albümün altında başarıya imzasını atıyor. Son zamanlarda biliyorsunuz kendisi Yetenek Sizsiniz Türkiye  yarışmasında jürilik yapıyor. Buyurun o göz rengiyle ve fizik güzelliğiyle insanı büyüleyen  Hülya Avşar fotoları sizlerle. Bayan sanatçının görsel güzelliği hakkında resim altında yorum  yazabilirsiniz.

Hülya Avşar’ın En Yeni Güzel Foto Görüntüleri:

hülyam     sunucu hülya

çıplak hülya     deniz keyfi

Hülya Avşar’a Ait Birde Güzel Müzik Klip Görüntüsü (Sevdim)

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan Fotoğrafları başlıklı makalemizde Bayan Sanatçı, Sanatçı Seda ve Seda Sayan Fotoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>