Hz. Muhammedin Hayatı (Video)

hz muhammedHz. Muhammed Hicret’ten tam 52 yıl önce Mekke’de dünyaya gelmiştir. Allah tarafından Hz. Muhammed peygamber olarak dünyaya gönderilmiştir. Aslında hayatı hakkında kısada olsa açıklamada bulunmayacaktım. Çünkü bunun için özel bir video hazırladım, yani Hz.Muhammed s.a.v hayatını video üzerinden izleyerek öğreneceksiniz. Milyonlarca Müslüman evladı son peygaberimiz olan Hz.Muhammedin hayatını internet üzerinde çok kez araştırmakta. Ama bazı sitelerde yazılı bulunan kaynaklar bir çok kişiye yeterli gelmiyor. Bunun üzerine bende bazı araştırmalarda bulunarak, Peygamberimizin hayatını baştan sona anlatan bir video görüntüsü hazırladım. Böylece Peygamberimizin hayatını eksiksiz öğrenmiş olacaksınız. Zaten birde şöyle bir durum söz konusu var! Hani biliyoruz ki, bir çok insan dini varlıklarımıza yada yok olanlara değer vermiyor. Bunun için yazılı dini konular insanlar tarafından öneme alınmıyor.

Benimde düşüncemde bu önemli konuyu video anlatımlı olarak paylaşayım istedim. Sonuçta insan evladı nankördür. Eminim kimse yazılı paylaşacağım Peygamber hayatını 2 sayfalık şekilde okumayacaktı. Çünkü bazıları için 30 dk. çok önemli gibi davranış şekli çiziyorlar. Buyurun önemle hazırlanan video.

İşte Son Peygamberimiz Hz.Muhammed s.a.v Hayatını Anlatan Video

Hz. Muhammedin hayatını dinlediniz. Eğer görüş ve düşünceleriniz varsa yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İslama Göre Kadın Nasıl Giyinmeli? başlıklı makalemizde İslam, İslamda Giyim Adabı ve İslamda Giyim Kuralları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>