Ilgaz Anadolunun Sen Yüce Bir Dağısın Şarkısı

ılgaz anadolu şarkısıKüçükken bir mutlulukla söylediğimiz “Ilgaz Anadolu Şarkısının Sözleri” insana öyle huzur veriyor ki, anlatılmaz derecede diyebilirim! Bende bugünlerde yine dilime düşen bu muhteşem şarkıyı sizlerle paylaşmak istedim. Hatta paylaşımı yaparken bir türkücü ağzından değilde, çizgi film kahramanı Pepe ağzından dinleyeceksiniz. :) Böylelikle hem küçük kardeşlerimizde zevkle bu şarkının sözlerini ezberlemiş olur! TRT ekranlarında söylerken karşılaşmıştım, öyle aklımda kalmış. Siz yetişkin arkadaşlar ve küçükler bence her insanın bu tarz eserlere ait sözleri ezberlemesi gerekiyor. Dinlerken havadan, karadan değil güzelce kulak asarak dinleyin ki bir değeri olsun. Umarım sizde Pepe’nin söylemiş olduğu tarzı ben kadar beğenirsiniz.

İşte Ilgaz Anadolunun Sen Yüce Bir Dağısın Şarkısının Muhteşem Sözleri ve Pepe

Get the Flash Player to see this content.

Siz dinleyici arkadaşlar eğer bu beste hakkında bir şeyler söylemek isterseniz yorum alanını kullanın. Eminim bu şarkıyı büyük bir coşkuyla dinlediniz. Çünkü her dinlediğiniz zaman içerisinde akıllara o ilk eğitim aldığımız okul sıraları geliyor. O günlere tekrar dönmek istiyorsanuz aman mümkün olmuyor, anca böyle şarkıyla hatırlıyoruz!

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz Türkiye - Kavakpınar City (Melankolik Rap) başlıklı makalemizde Amatör Rap, Kavakpınar Ctiy ve Kavakpınar Rap Şarkıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>