İnternette Sevgili Bulmanın En Kolay Yolu Nedir?

  • 11 Aralık 2014
  • 84 kez görüntülendi.
İnternette Sevgili Bulmanın En Kolay Yolu Nedir?

İnternetin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmasıyla birlikte, insanlar boş zamanlarının büyük kısmını sosyal paylaşım platformlarında geçirir oldu. Bu durum, sosyal çevre yaparak arkadaş ve sevgili bulmanın yerine alternatif bir sevgili bulma yöntemi olarak  da kullanılmaya başlandı. Gün içerisinde vaktinin büyük çoğunluğunu internette geçiren bekar bay ve bayanlar, internetten sevgili bulmak için en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerini kullanabilirler.

İnternette sevgili bulmanın en kolay yollarından biri; Facebook, Twitter, İnstagram gibi popüler sosyal paylaşım sitelerine üye olmaktır. Bu sitelerde kendi profilinizi oluşturun ve profilinize doğru bilgiler girerek, resminizi de ekleyin. İnternetten tanıştığınız birine yanlış bilgiler vermek, o ilişkinin devamını tehlikeye atar. Uzun soluklu bir ilişki yaşayamazsınız. İnternetten görüşme yaptığınız sevgili adaylarına karşı dürüst olmanızı öneririz.

Popüler sosyal paylaşım ağlarında; sizinle fikirleri uyuşan ve aynı şehirde yaşayan bir sevgili bulmakta zorlanabilirsiniz. İnternet üzerinden tanışacağınız kişi ile ciddi bir ilişkiye adım atmayı planlıyorsanız, bunun için paralı kayıt olunan özel arkadaşlık sitelerinden yararlanabilirsiniz. Bu sitelerde çeşitli kriterler mevcuttur. Sizler de sevgiliniz olacak kişide aradığınız tüm kriterleri girerek, karşınıza çıkan uygun kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlere özel açılan arkadaşlık siteleri de aradığınız kriterlerde bir sevgili bulmanıza yardımcı olacaktır. Son yıllarda gerçekleşen evliliklere baktığımızda, çiftlerin birçoğunun internet üzerinden tanışarak ilişkiye başladıklarına şahit oluyoruz. Belki de aradığınız kısmet internettedir. 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Furkan Kayışçı dedi ki:

    Bir sürü internet sitesi var ama hepsi bence çöp siteler diyebilirim. Adam akıllı site yok ki üye olup kendi kişiliğimize uygun birisiyle tanışalım. Hep sahte profiller koyulmuş hepsi de para tuzağı. Bir kaç site var onuda sağolun konuda belirtmişsiniz. Ancak bu 3 büyük sitede son zamanlarda abaza mekanı oldu hayırlısı diyelim.

    Bu arada kendi bilgilerimi buraya yazayım belki bir bayan görür de bana cevap yazar. 🙂

    Ankara’da yaşıyorum yaşım 27 ve elektrik teknisyeniyim. Hiç evlenmedim ve evlenecek eli ayağı düzgün namustan payını almış bayanlarla tanışmak isterim. Cevaplarınızı bekliyor olacağım.

BİR YORUM YAZ