İnternetten Ücretsiz Telefon Görüşmesi Yapmak

internet telefon görüşmesiMerhaba değerli ziyaretçiler. Sizlerle her geçen zaman araştırmasını yaptığınız ve ihtiyaç duyulacak konuların paylaşımını yapmaktığımı az çok sezmişsinizdir. Bundan büyük bir zevk aldığımı söyleyebilirim. Asıl başlıkta ismi geçen konumuza dönelim, bugün dünyada üretilen ve geliştirilen bir çok ürünlere ücret karşılığı sahip olmaktayız. Bazende istenilen ücretlerin sıkıntısına girirek, beleş olan şeylerin arayışına gireriz. Bende bu arayışınıza destekte ve yardımda bulunmak için hoşunuza gidecek bu paylaşımı yapıyorum. Artık internet üzerinden telefon görüşmelerinizi ücretsiz olarak yapmak imkanını sağlayan siteyi sizlere tanıtacağım. Böylelikle cep ve sabit telefonları parasız arayacaksınız.

Bilgisayardan Parasız Telefon Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Evet, gözlerinize inanmıyor olabilirsiniz, ama ben gerçekten ücret ödemeden bilgisayar üzerinden telefonla nasıl görüşeceğinizi anlatacağım. Hiç bir üyelik işlemi gerçekleştirmeden, sadece tuşları çevirerek istediğiniz numarayı arayabileceksiniz. Ben bizzat hizmeti sağlanan sistemi kendim 2010 yılında denemiştim. Aramayı başarılı şekilde yapıyorsunuz ve karşınızdaki kişiye avrupa numarası gidiyor. Günde sadece 3 kere arama yapabilmektesiniz. Her ne kadar kısa arasanızda, sonuçta bunun karşılığında bir bedel ödemesi yapmıyorsunuz.

Türkiye’deki ev, iş telefonlarını 22 saniye, cep telefonlarını ise 12 saniye arayabilmektesiniz. İki aramadan sonra tekrar arama yapmak isterseniz modeminizin fişini çekin yeniden takın vermiş olduğum adrese tekrar girin.

Peki, Adresini Verdiğim Site Neden Ücretsiz Konuşmanızı Sağlıyor?

Siteye girip numara çevirisi yaptıktığınızda hemen ardından 10 saniye uzunluğunda reklam gösterisi geliyor. Adamlar bu reklamlardan kazanmış oldukları ücretle sizlerin konuşma bedelinizin ödemesini yapıyor.

GSM, Sabit Telefonları Arayacağınız Sitenin İsmi: http://www.evaphone.com

Yukarıdaki yazılı verdiğim site ismini internetinizin tarayıcı bölümüne yazın. Daha sonra karşınıza gelecek panelde yapacağınız işlemleri çok rahatlıklar çözeceksiniz. Türkiye numaralarını aramak için numaranın başına 90 ekleyeceksiniz.

Örnek; 092124441234 gibisinden.

Bu konuyla ve arama yapmakla alakalı sormak istediklerinizi yorumdan bana ulaştırın. Kısa sürede cevabınızı özgün açıklamalarla sunayım.

NOT: Birde telefon görüşmelerini bilgisayardan para vermeden yapmanız için özel hazırlanmış program var! O programda piyasa üzerinde telif haklarına sahip olduğu için ücretle insanlara sunulmaktadır. Geçenlerde sitenin tekinde programı indirmek için link buldum. Eğer banada böyle bir şey lazım, diyorsanız aşağıdan yorumunuzu yazıp, gerekli mail adresinizi girin ben o linki sizlede e-mail yoluyla paylaşayım.

Bir önceki yazımız olan Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek başlıklı makalemizde Zaman Tüneli Kapatma, Zaman Tünelinden Çıkmak ve Zaman Tünelini İptal Etme hakkında bilgiler verilmektedir.

İnternetten Ücretsiz Telefon Görüşmesi Yapmak” üzerine bir düşünce

  1. Onur Fırat

    Sizin sitenizi ve paylaşımlarınızı çok beğeniyorum.Sizin sitenizin hastasıyım. E mail adresime telefon görüşmelerini bilgisayardan ücretsiz yapan programın adını ve linkini gönderirseniz çok memnun olurum. Başarılar dilerim. Sevgi ve saygılarımla…

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>