iPhone ve Android Cihazlar İçin En İyi Koşu Oyunları

  • 18 Kasım 2014
  • 149 kez görüntülendi.
iPhone ve Android Cihazlar İçin En İyi Koşu Oyunları

Bundan sadece bir kaç yıl önce boş vakitlerimizi değerlendirmek adına farklı etkinliklerde bulunurduk. Gezmek, kitap okumak ve sinemaya gitmek gibi sosyal etkinliklerle boş zamanlarımızı en iyi şekilde değerlendiriyorduk. Ancak gelişen teknoloji ve son zamanlarda herkesin cebine giren akıllı cihazlar yüzünden artık sivil yaşantımıza dair etkinliklerden kendimizi ister istemez alı koyabiliyoruz. Belkide kimimize göre cebimizdeki akıllı telefonlar sayesinde boş zamanlarımızı daha eğlenceli şekilde geçirdiğimizde oluyor.

Bugün ise siz akıllı telefon sahiplerine işten eve giderken veya herhangi bir yolculuk esnasında oyun oynayarak vakit geçirmeniz için son zamanların en popüler koşu oyunlarının isimlerini paylaşacağız. Böylece sizlerde telefonlarınıza ismini vereceğimiz koşu oyunlarından herhangi bir seçtiğinizi yada hepsini indirerek eğlenceye tam gaz telefon üzerinden devam edebilirsiniz.

Akıllı telefonlar için geliştirilen en iyi oyun türlerinin başında şüphesiz ki koşu oyunları gelmektedir. Fakat sonsuz koşu oyunu piyasaya çıkarıldığı için siz telefon kullanıcıları da hangileri konusunda seçim yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bizlerde sonsuz koşu oyunlarının arasında en popüler olanlarını ve insanlar tarafından en iyi değerlendirme yorumu alanlarının isimlerini sizlere sunmak istedik.

Sağa sola çılgınca koşarak veya yukarı aşağı hamlelerde bulunarak para yada altın toplayıp skorunuzu yükseltmeniz için en iyi oyunların isimleri sırasıyla aşağıda yer almaktadır. İsimlerini paylaştığımız oyunları ise cihazınızın resmi uygulama indirme sitelerinden telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  • iPhone (App Store)
  • Android (Google Play)

Bu başlık altında anlattıklarımıza istinaden sonsuz koşu oyunlarının arasında en iyileri şu şekilde sıralanabilir;

  • Temple Run 2
  • Subway Surfers
  • Pitfall

Şimdiden oyun oynarken geçireceğiniz zamanın eğlenceli geçmesi dileğiyle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Remzi dedi ki:

    En sevdiğim oyunların başında Temple Run 2 geliyor ve sonrasında ise Perfect Kick gelmektedir. Tavsiyem bu iki oyunu telefonunuzda bulundurun ve her canınız sıkıldığında açın oynamaya başlayın. Futbol oyunu oynamak için internet paketinizin olması gerekiyor. Çünkü online bir oyun olduğundan internet istiyor ve oynayanı büyük eğlendiriyor. 🙂

BİR YORUM YAZ