İsmail YK Resimleri

İsmailYK hayranı olan genç bayan arkadaşımızın biri geçenlerde paylaşmış olduğum İsmail YK şarkısının altına yorum bırakmış. Bana söylemek istediği neden sevilen bu sanatçının resmi sitenizde yok? Olsa daha güzel olurdu çünkü ben onun hastasıyım, benim gibi binlerce belki de milyonlarca hayranı var. Bu paylaşım yapılsın ve en yeni resimlerinden bir kaçı buraya koyulsun demiş. Bende tabi genç arkadaşın bu isteğini dikkate alarak İsmail YK resimlerinden bir kaçına bu sayfada yer vermek istedim. İlgi çekici ve etkileyici olan bu resimlerin hepsini YK severlere armağan ediyorum. İlerleyen günlerde resimleri çoğaltabilirim ama şu anlık sizin bu resimlere olacak ilginizi görmem lazım. Göreceğiniz resimler hakkında yorumlar ve düşüncelerinizi yazılı olarak bu sayfaya bırakabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı Türkçe karakter hatası yapmadan yazmaya özen gösterin. Aksi takdir de göndermiş olduğunuz yorumlar düzenlenir yada yayınlanmaz.

En Yeni İsmailYK Fotoğrafları:

sitebudur yk   site budur ismail   İsmailYk 2011

ismailyk   ismail yk resimleri   yen ismail yk fotosu

İsmailYK – Nerdesin Şarkısı

İsmail YK Resimleri” üzerine 3 düşünce

 1. Ismaıl Yeka

  Seni seviyorum İsmailim :( çok harikasın sen ya muhteşemsin desem daha doğru olur seni sevmeyen ölsün. Aşığınım senin sana ulaşabilsem keşke sesimi duyuyorsan benim yorumuma cevap ver lütfen senden başkasını tanımam slov arabesk şarkıda muhteşemsin Sivaslım :)

  Yanıtla
 2. Berrak Özen

  Canım, hayatımın anlamı seni çok sevmekte olan bir bayanım. Şarkılarının üstüne şarkı tanımam, senin çok büyük hayranınım senin için ölümü bile göze alırım. Bir kere senin o güzel gözlerini yakından görsem o yeter bana birtanem. Lütfen bu yorumumu görürsen bana cevap ver.

  Yanıtla
 3. Amine YK

  Bebeğim nasıl gidiyor hayatın? Kliplerin birbirinden güzel, sana aşığım hasretinden ölüyorum İSMAİL’İM Sensiz bu hayat geçmiyor. Bebeğim senin her bakışını seven kürt kızı AmineYK ben. :(

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>