Abimin Karısına, Yengeme Aşık Oldum

Benim adım Selahattin, Muğla şehrinde yaşamaktayım. Belki bana kızacaksınız, söveceksiniz ama içimde saklamak istemiyorum. İtiraf ediyorum, ben abimin eşine yani yengem dediğim insana aşık oldum. Bundan 2 yıl önce abim severek evlendi, yuvasını kurmak için çok çalıştı, çabaladı. Ama abimle ikimizin bilmediği bir şey varmış! O da yengem olacak kişinin daha önce benim lise döneminde çıktığım kız olduğu. Yani ben eski sevgilim dediğim kıza yenge diyorum. Ben eskiden o kıza saf duygular besliyordum ama şimdi bana ait olmasa bile aşığım. Ne yapacağım hiç bilmiyorum o kadar çıkmazın içindeyim ki resmen sıkıntıdan saçlarım döküldü.

Kızla hergün karşı karşıya aynı çatı altında yemek yiyoruz. Ben bazen diyorum bu evden çıkıp gideyim ama nasıl gideceğim ve nereye gideceğim. Ağızdan lafı çıkarmak kolay ama icraatı göstermek zor işte. Abimde o kızı seviyor, bende o kıza aşığım. Suç bizde olmaması gerekiyor o kızın sinsice tuzağına düştük. Abime yanlışta yapmak istemiyorum, kızı baştan çıkarmakta istemiyorum. Resmen o yenge denilecek insanın karşısında kukla gibiyim. :(

Arkadaşlarım Rabbim kimseye böyle bir sıkıntıyı vermesin diyorum. O kadar can yakıyor ve yürek acıtıyor ki anlatamıyorum bile. Şimdi diyeceksik o evde ne işin var erkek adamsın siktir git. Ama gidemiyorum işte lanet olsun onu yapmak mümkün olmuyor. Gitmeye çok kez denedim ama yapamıyorum kimse yok nereye gideyim.

Sizler benim halimi anlayan insanlarsınız ne yapayım? Siz bana söyleyin, söylediklerinizi dikkate alarak uyguluyum. O kızın yüzünü görmemek için ondan uzak kaçmak için ne yapmalıyım? Şeytan gibi geliyor gözüme ama bu kalp otada konuyor bokada. Çıldıracağım be kardeşler, kendimi öldüreceğim. Üzerimde suçluluk duygusu var. :( Kendimi o kadar suçlu hissediyorum ki anlatmak mümkün değil.

Abimin Karısına, Yengeme Aşık Oldum” üzerine bir düşünce

  1. Esin Sezgin

    Kardeşim o kız abinle sana tuzak kurmuş. O kızın tuzağına düşme! Acil tarafından evlen onlarla birlikte yaşama. Bir hataya düşme, o kızın böyle bir şeytanlığı bilerek yapmış olduğunu anlamalısın. Daha da fazla hayatına sokma sakın. Onunla yalnız kalma ve o kız hayatını mahveder yaklaşmamanı öneriyorum. Madem abin evlenmiş, onunla böyle bi ihaneti sakın yapma akıllı ol. Kendini kendi elinle ateşe atma. O evden ayrıl kendine yeni bir düzen kur.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>