Amcamın Karısıyla İlişki İçin Yattım

Benim ismim Fatih, 22 yaşındayım. Bundan 3 sene önce Bursa’da yaşıyordum ama askere gidip geldikten sonra İstanbul’a taşındık. Bende buraya taşınmanın rahatlığıyla, Bursa’da bundan 2 ay önce yaşadığım muhteşem olayı sizlere itiraf edeceğim. Evet, amcamın karısıyla 1 ay içinde 4 defa ilişkiye girdim. Onunda isteğiyle oldu tabi, ne yalan söyleyeyim beni baştan o çıkardı. Her neyse asıl konuyu detayıyla anlatayım haklıya, haksıza siz karar verin. Aslında ben böyle şeyi seven biri değilim, artık dayanamadım içim içime sığmıyor. İçimdekileri böyle sitelere döküyorum ne yapayım.

Askere gitmeden önce bir gün amcamlarda oturuyorduk. Sonra yengem bize çay servisi yapıyordu. Bana bakarken gözlerinin içi gülüyordu bunu anlıyabiliyordum. O günden sonra ben ne ayak olduğunu çözmeye çalıştım ama vaktim yetmedi. Çünkü askerlik günüm geldi ve ben askere uğurlandım. Otogara yengemde gelmişti ve herkes beni öptükten sonra o da kulağıma yumuldu seni bekliyeceğim dedi! Tabi, ben çok şaşırdım ve o an hiç bir şeyi çaktırmadım yanağından öpüp tamam dedim.

Askerdeyken bir gün amcamların evini aradım telefona yengem çıktı, amcamın işte olduğunu söyledi. Halini hatrını sordum, bana iyi olduğunu beni özlediğini söyledi. Tabi, benim içimde art niyet yoktu bende onu özlediğimi söyledim. Bana dedi izine ne zaman geleceksin? Bende 20 gün sonra oradayım dedim. Neyse öyle, böyle derken acemilik bitti. Dağıtım izni için eve gittim, amcalar bize geldi. Sonra amcam dedi; Askere gitmeden gel bizde bir yemek ye falan. Bende olur, neden olmasın amca diyerek cevabımı verdim.

Usta birliğine gitmeme 5 gün kalmıştı ben bir akşam amcamlara uğramak istedim. Ama yengem amcamın işte mesaiye kaldığını ve 1 saat sonra geleceğini söyledi. Beni eve davet etti, bende kırmadım amcamı beklemek için içeriye girdim.

Sonra bana kola getirdi ve ben TV bakıyordum. Bana dedi ki canın bir şey istiyor mu? Hazırlayayım askere boş gitme, dedi. Yok, sağol falan çektim.

Bana dudaktan öpücük attı, beni baştan çıkaracak hareketler yapmaya başladı. Zaten yengemde benden 5 yaş büyük bir bayandı. Sonra yanıma geldi dudağıma yumuldu, ben o an çıldırdım ne yapacağımı bilemedim. Bana dedi ki seni istiyorum benimle yat, dayanamıyorum çok hoşuma gidiyorsun.

Askerliğin verdiği azgınlıkla yengemle koltuk üzerinde ilişkiye girdim. Ama sanki taze genç kız gibi daracıktı. Öyle çığlık atıyordu ki ben resmen kopmuştum. Sonra bana dedi biz amcanla çocuk yapacaktık. Ondan değil senden olsun, gel içime boşal ne dersin? Diye soru sordu! Tabi, ben korktum ilk önce ne yapacağımı bilemedim mal gibi etrafa bakındım.

Zaten o soruyu sorarken ben içindeydim yani gidip, geliyordum. Birden içimin gıdıklandığını ve boşalacağımı anladım kendimi çekmek istedim. O kafamdan tuttu ve bende istemeyerek içine akıttım. Öyle güzel oh çekti ki, sanki onunla evli olan bendim. Aslında yaşadıklarımdan çok korktum ve askerlik günüm geldi 5 gün sonra kalktım gittim. Gittiğim günden beri sürekli telde konuşuyorduk, hamile kaldığını ve çocuğu doğacağını söyledi. Ben istemedim. Israrcı davranmaya çalıştı olmaz diye ikna ettim. O da amcama gidip demiş ki ben hamileyim çocuğu aldıralım! Amcamda çocuğa hazır olmadığı için okeylemiş.

Bunlar yaşanırken askerliğim bitti ve çıktım geldim. Bizim eve yengem geldi annem pazara gitti ve bana yengeciğim kocası gibi davranmaya başladı. Sürekli dudağımdan falan öpüyor. Ben buna 1 ay içerisinde 4 defa haftada 3 postayla kaydım. Harikaydı, onun gibi sevişen ve muhteşem çıldıran bayanı pornoda bile izlememiştim. Taşındık diye o Bursa’da kaldı. :( Yine gideceğim yanına onunla olmak güzel duygu. Ama sakın siz erkek arkadaşlar böyle hataya düşmeyin başınız ağrır. Benim kanım bozuk kabulleniyorum, sakın küfür falanda etmeyin adam gibi yorum yapın. Suçun bende olmadığını lütfen anlayın. Yinede dinlediğiniz içib sağolun.

Amcamın Karısıyla İlişki İçin Yattım” üzerine 3 düşünce

 1. Murat

  Kusura bakma ama, oha be hayva herif o kadar acizmisin lan. Kendi yengeni belliyecek kadar aşağılık mı olmuşsun. Kendi namusun gözünde göreceğin insanla yatıp kalkıyorsun birde marifet gibi anlatıyorsun. Zaten o yengen olacak kaşar seni baştan çıkarmış belli ama sen yinede yanaşmaya bilirsin. Orospu olan yengene ne diyeyim ki Allah bildiğinden beter etsin. Lenetlik insanlar.

  Yanıtla
 2. Zuleyha

  Yengen seninde namusun sayilir, bunu beceren kendi anasinida becerir bacisinida,. Yaziklar olsun. Ilk basta sizinkilerle konusup yenge dedigin kadinin kimligini ortaya koyman gerekti. Amcana yazik boyle bir pis kale$i seviyor! Senin yerinde olsam kendimi apartmanin en yuksek katindan atardim.

  Yanıtla
 3. Koray Mete

  Bu konuda tek suçsuz amcandır arkadaşım ikinizde en üst seviyede suçlusunuz ben suçsuzum diyerek sıyrılamaszın çünkü sonuçta iki kişi arasında geçen bir durum yani “zina” anladınmı arkadaşım bunu bize değil mahşerde sorgu meleğine anlat onlar kimi doğru kimin yanlış olduğuna şüphesiz karar verirler.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>