Arkadaşımın Kocasıyla Gizli İlişki Yaşıyorum

Ben Nurten, 27 yaşındayım ve dul bayanım. Bundan 3 sene önce kocamdan şiddetli geçimsizlikler yüzünden ayrıldım. Neyse o günden sonra kopuk bir hayat yaşamanın dalgasına kapıldım gidiyorum. Geçenlerde bayan arkadaşım Sultan’ın evine gittim. Neyse ben oraya haftada 2 defa gider, gelirim. Kocasıyla her akşam karşılaşırdık diyebilirim. Bana her bakışında bir şeyler anlatmak istiyordu ama hep karısından çekiniyordu. Bir gün ben eve giderken bu da işte eve geliyordu, tesadüfen yolda karşılaştık. Bu bana hep onlara gelmemi ve irtibatı kesmemi söyledi. Sonra bana dedi ki telefon numaramdan beni ara seninle konuşacaklarım var! Merak edip aradım ve bana çok seksi olduğumu benimle olmak istediğini söyledi. Ben bu durum karşısında her ne kadar şaşırsamda, benimde işime gelen bir teklif olduğunu düşündüm. Çünkü Sultan’ın kocası Selami çok yakışıklı bir erkekti.

Ben bunun teklifine olumlu baktım ve dışarda buluşma kararı aldık. Haftasonu buluştuğumuz çay bahçesinden sonra sinemaya gittik. Karanlığın fırsatıyla Selami yumuldu benim dudaklarıma. Benim elimi kendi penisi üzerine çekti, o kadar büyük ve can çekiciydiki orada üstüne atlamamak için kendimi zor tuttum. Çünkü ayrıldığım şu 3 seneden beri hiç bir erkekler ilişkiye girmedim. Sonra bu bana dedi ki bir gün bize gel ben Sultanı annesine yollayacağım. Bende kabul ettim ve Çarşamba akşamı arkadaşın evine gittim. Bu hemen beni yatak odasına çekti ve beni soymaya başladı. Her şey çılgınca ve delidolu bir şekilde gidiyordu. Sonra ben bunun hoşlanacağı noktaları okşadım falan bu iyice coştu. Bacaklarımı ayırıp hemen içine girdi, harikaydı çünkü sex yapmayı çok özlemiştim.

Beni tatmin ediyor ve delirtiyordu, hele birde kulağımı yalaması bitirdi beni. Biz bununla böyle 3 ay boyunca takıldık ve hiç karısına falanda yakalanmadık. Karısı her ne kadar benim arkadaşım olsada, kocasıyla olmak benim için büyür bir zevkti. Son ilişkide benim içime boşaldı, ama neyse ki iğneyle korunduğum için etkiside olmadı. Selami sevgilim seni seviyorum. Seninle bir ömür yatıp, kalkacağım.

Bir önceki yazımız olan Market Çırağı Fena Kudurdu, Kazanan O Oldu başlıklı makalemizde Arkadaşım Ayten, Bakkal Çırağı ve Fena Şeyler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>