Bebeğim Olmuyor Ne Yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben Sedef 5 yıldır evliyim. Çok mutlu giden bir evliliğim var. Eşim beni bende eşimi çok seviyorum. O kadar çok mutluyuz ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez diyebilirim. Şu son zamanlarda gördüğüm tedavi yüzünden bende bazı huysuzluklar ve stresler oldu. Bu sebeplede eşime karşı daha kötümser oldum. Gördüğüm tedavide bebeğimizin olması için. Belki de eşime çok büyük yanlış yapıyorum, onun bana destek çıkması herşeyden çok daha güzel nedense kendimi durduramıyorum. Çocuğumuzun yıllardır olmamasının nedeni de benim yüzümdenmiş. Umuyorum ki Allah bizede gülecek ve eşime karşı yaptığım hatamıda hemen telafi edeceğim.

Zaten bebeğim olmazsa ailemin kocasıda beni istemiyor. Kısacası ben büyüm bir çıkmaza gireceğim. Şu önümüzde ki günler diliyorum tedavimin başarılı sonuçlar vermesine neden olur. Kocamdan ayrılmak yada onunla kötü olmak istemiyorum. Ailesi sonuçta kucaklarına torunlarını almayı istiyor. Bense kısır bir kadın olarak onun hayatında varım. Aslında kocam bu konuyu fazla sıkıntı etmiyor. Peki, o etmiyor diye ben düşünmeyecek kadar aşağılık mıyım? O da her erkek gibi evlat sahibi olmayı, çocuğunun ona baba demesini istiyor.

Tüp bebek tedavisindeyim, diliyorum Allah’tan İnşallah kocamla benim yüzüm güler. Nurtopu gibi bir çocuk sahibi olup, yuvamızın geri kalan temelini bir bebişle atarız. Lütfen dualarınızı ben ve benim gibi çocuğu olmayanlardan esirgemeyin. Herkesin binbir çeşit acısı var! Benim ki bu, Allah kimseye dermanı olmayan dert vermesin. (Amin) Bana teselli yorumlarınızı bırakın fırsat buldukça okuyacağım, beni dinlediğiniz için teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Kocamla Anlaşamıyorum başlıklı makalemizde Kacamla Geçinemiyorum, Kocamı istemiyorum ve Kocamla Mutsuzum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>