Erkek Arayan Bayanların Telefon Numaraları

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi illerden erkek arayan kadınların telefon numaralarını birazdan sizlere vereceğim. Benim ismim Nurettin, kendim senelerdir sanalda hep karı, kız kovaladım ama sonunda birisiyle dünya evine girmeye hazırlanıyorum. Şuan telefon rehberimde onlarca kadının telefonu var ama artık birini aramıyorum. Hepsinin beklentileri çok farklı ve değişik bu yüzden aşkımı kaybetmemek için numaralarını sizinle paylaşacağım. Hepsiyle bu sitenin chat odalarının içinde tanışmıştım hepsi işinizi görecek güzellikte. :) Aslında numaraları buraya yazacağım acaba sorun olur mu bilmiyorum. Ama olursa bile editör arkadaşın numaraları silmesini rica ediyorum. Beni banlamayın sistemden saygılarım. Buyurun numaralar.

  • Selma İstanbul: 0531 567 89 XX
  • Nurcan Ankara: 0538 332 56 XX
  • Demet İzmir: 0541 332 67 XX
  • Meray Sinop: 0532 345 78 XX

Daha fazla var ama sizin işinize yarayacak numaralar bunlar. Bu kadınların hepsi erkek arayışı içinde benden duymuş olun. İstediğiniz zaman görüşebilir ve telefonda her türlü sohbete girişebilirsiniz. Benden size kardeşlik kıyağı. Ama şunu söyleyeyim eğer bu telefonlar kapalı olursa kalkın buranın görüntülü chat yapma odalarına girin. Yemin ederim 30 dakika içinde 3-4 tane hatun düşürürsünüz. İnşallah sizde benim gibi doğru birini bulur bu aramaya son verirsiniz. :D

Bu numaralar sallama falan değildir arkadaşlar yeminde edebilirim. Kızlarla tanıştıkça beni hatırlayın duacım olun tamam mı? :P Şimdilik benden bu kadar bugünden sonra belki nete bile giremem çünkü sevgilim izin vermiyor yine çapkınlık yaparım diye. Bu siteye teşekkür ederim biriyle beni mutluluğa sürüklediği için.

Bir önceki yazımız olan Jigolo Arayan Bayanlar başlıklı makalemizde Jigolo Arayan Bayan, Jigolo Arayan Kadınlar ve Jigolo Arayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>